! Zajimají Vás výsledky turnajů a pozvánky? Klikněte na podtržené. ! |
Datum |
Turnaj |
Systém |
Pořadatel |
Místo konání |
Kateg. |
Poznámka |
18.3. |
"Jarní lipnické koule" |
3x3 |
PC Lipník |
Lipník u Benátek n. Jizero |
C |
|
25.3. |
Bohemia pétanque open |
2x2 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
B |
CPO 2000 |
25.3. |
Moravia pétanque open |
2x2 |
SLOPE Brno + 3H&G |
Brno Slatina |
B |
CPO 2000 |
8.4. |
"O Tlustou Bertu" |
2x2 |
PC Vary |
Karlovy Vary, hotel Imperial |
B |
|
15.4. |
"O brněnskou kouli", Moravia pétanque open |
3x3 |
Fňáky Brno, SLOPE |
Brno Slatina |
B |
CPO 2000 |
15.4. |
Bohemia pétanque open |
2x2 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
B |
CPO 2000 |
29.4. |
"Prvomájové koule Barona Prášila" |
2x2 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
A |
|
30.4. |
MČR trojic žen |
3x3 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
|
MČR kvalifikace MS |
6.5. |
"Koule v Českém ráji" |
3x3 |
PC Český ráj |
Sedmihorky u Turnova |
C |
|
13.5. |
Bohemia pétanque open |
2x2 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
B |
CPO 2000 |
13.5. |
Moravia pétanque open |
2x2 |
SLOPE Brno + 3H&G |
Brno Slatina |
B |
CPO 2000 |
27. - 28.5. |
MČR jednotlivců |
1x1 |
ČAPEK a Fňáky |
Brno Slatina |
A |
MČR - finále |
27. - 28.5. |
MČR dvojic juniorů |
2x2 |
ČAPEK a Fňáky |
Brno Slatina |
|
MČR - finále |
3.6. |
MČR trojic 2000, zemské kolo - západ |
3x3 |
PC Kolová |
Kolová |
B |
|
3.6. |
MČR trojic 2000, zemské kolo - střed |
3x3 |
ŽH Havlíčkův Brod |
Havlíčkův Brod |
B |
|
3.6. |
MČR trojic 2000, zemské kolo - východ |
3x3 |
TOP Orlová |
Orlová, vinárna Za plotem |
B |
|
10.6. |
"Noční čarodějnice" |
2x2 |
PC Lipník |
Lipník u Benátek n. Jizerou, |
C |
|
17.6. |
MČR trojic - finále |
3x3 |
ČAPEK a SLOPE |
Brno Slatina |
A |
MČR - finále |
24.6. |
Bohemia pétanque open |
2x2 |
POP Praha |
Praha 7, LETENSKÁ PLÁŇ |
B |
CPO 2000 |
24.6. |
Moravia pétanque open |
3x3 |
SLOPE Brno + 3H&G |
Brno Slatina |
B |
CPO 2000 |
1.-2.7. |
Mistrovství Evropy juniorů 2000 |
3x3 |
Belgie |
Belgie - Lutych |
|
|
1.7. |
Kvalifikace na MS trojic 2000 |
3x3 |
PEK Stolín |
Stolín u Červ. Kostelce, |
|
kvalifikace MS |
8.7. |
"Vo Jarinovy koule" |
3x3 |
HP Třebíč |
Dalešická př., kemp Hartvíkovice |
B |
|
15.7. |
III. RICARD Prague International |
3x3 |
ČAPEK a POP |
Praha, Trojský zámeček |
A |
|
22.7. |
Bohemia pétanque open "O kořist Mordové rokle" |
3x3 |
PC Lipník |
Lipník u Benátek n. Jizerou, |
B |
CPO 2000 |
22.7. |
Moravia pétanque open |
2x2 |
SLOPE Brno + 3H&G |
Brno Slatina |
B |
CPO 2000 |
29.7. |
III. Mistrovství střední a východní Evropy |
|
SLOPE Brno + 3H&G |
Brno Slatina |
|
CZ, H, A, EST, PL, SK |
29.7. |
"Stolínský křečák" |
3x3 |
PEK Stolín |
Stolín u Červ. Kostelce, |
B |
|
5.8. |
Moravia pétanque open "Olšany OPEN" |
3x3 |
SLOPE Brno
PCBD Brno |
Olšany, ranč Bolka Polívky |
B |
CPO 2000 |
12.8. |
III. Grand Prix d´Austerlitz |
3x3 |
ČAPEK a PC Slavkov |
Slavkov u Brna, zámecký park |
A |
|
13.8. |
"Vendeta cup" |
3x3 |
SLOPE Brno |
Brno Slatina |
C |
|
19.8. |
"Krumsínská HRODA" |
3x3 |
HRODE Krumsín |
Krumsín |
C |
|
26.8. |
Bohemia pétanque open |
2x2 |
HEJ RUP Roudnice |
Roudnice nad Labem |
B |
CPO 2000 |
2.9. |
JB Superpohár týmů |
3x2x1 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
B |
|
9.9. |
"Kolovská koule" |
2x2 |
PC Kolová |
Kolová u Karlových Varů |
C |
|
9.9. |
"Orlovský kahan" |
3x3 |
TOP Orlová |
Orlová, vinárna Za plotem |
B |
|
16.9. |
"Krakonošovy koule" |
3x3 |
1.KPK Vrchlabí |
Vrchlabí, Liščí kopec |
B |
|
17.9. |
MČR smíšených dvojic - finále |
2x2 |
1.KPK Vrchlabí |
Vrchlabí, Liščí kopec |
B |
MČR - finále |
23.9. |
MČR dvojic - regionální kolo |
2x2 |
CTP Ořech |
Praha-Řeporyje
|
B |
|
23.9. |
MČR dvojic - regionální kolo |
2x2 |
Kulový blesk Olomouc |
Náměšť na Hané |
B |
|
30.9. |
MČR dvojic - finále |
2x2 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
A |
MČR - finále |
7.10. |
Bohemia pétanque open |
2x2 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
B |
CPO 2000 |
7.10. |
Moravia pétanque open |
3x3 |
SLOPE Brno + 3H&G |
Brno Slatina |
B |
CPO 2000 |
14.10. |
"O zlaté prasátko" |
3x3 |
SLOPE Brno + 3H&G |
Brno Slatina |
B |
|
28.10. |
Finále Czech pétanque open 2000 |
3x3 |
SLOPE Brno+Ořech |
Brno Slatina |
A |
CPO 2000 finále |
4.11. |
"Koule z Aurory" |
3x3 |
PC Lipník |
Lipník u Benátek n. Jizerou |
B |
|
2.12. |
"Přimrzlé koule" |
2x2 |
CTP Ořech |
Ořech, komplex U Glaserů |
C |
|
26.12. |
"Štěpánská hroda" |
2x2 super. |
HRODE Krumsín |
Krumsín |
C |
|
31.12. |
Silvestr v Orlové |
3x3 |
TOP Orlová |
Orlová, vinárna Za plotem |
C |
|
Vysvětlivky:
|
- MČR pouze pro držitele české licence, kvalifikace MS pouze pro hráče s českým státním občanstvím |
|
- CPO 2000 = Czech Pétanque Open 2000, dlouhodobá soutěž, start hráčů se zahraničními licencemi bez omezení |
|
- Mistrovství ECO se mají právo se zůčastnit Mistři republiky juniorů, žen a trojic a poražení finalisté z těchto turnajů |
Kateg. |
- Kategorie turnaje = dle koeficientů jimichž se násobí získané body do žebříčku ČAPEK (A= koef.2, B= koef.1,5 a C= koef.1) |
V roce 2000 se koná MS žen ve Francii (Hyéres) a MS trojic v Portugalsku |
|
|
|