Turnaje ČAPEK v roce 2019

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
02.02.2019 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka CHRUPEK Chrudim Slatiňany u Chrudimi 3   superprestige meduna.willi@seznam.cz 721746148 19001
23.02.2019 Zimní Kolovský turnaj II. Ročník PC Kolová Kolová 3   prestige jindrich.kauca@gmail.com 19002
09.03.2019 Světový den koulí 2019 C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 19047
23.03.2019 Jarní Lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 3   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 19035
30.03.2019 Čerlinka CUP KLIP Litovel Litovel 3   regionál popelka@jplit.cz 605263120 19079
06.04.2019 Pétanque na Výsluní CHRUPEK Chrudim Chrudim, restaurace Na Kopci 2   regionál meduna.willi@seznam.cz 721746148 19074
06.04.2019 NAKASHI CUP CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 19070
06.04.2019 Beraní koule PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 19054
07.04.2019 Pétanque na Výsluní extra CHRUPEK Chrudim Chrudim, restaurace Na Kopci 2   regionál meduna.willi@seznam.cz 721746148 19075
13.04.2019 Košonek Zdenka Vavroviče PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 19036
13.04.2019 VC pivovaru Litovel SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 721746148 19067
20.04.2019 Saharský pohár SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz 19003
20.04.2019 Memory cup TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz 775860150 19042
27.04.2019 23. Prvomájové koule Barona Prášila C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 19048
27.04.2019 Velikonoční vejce PK 1293 Vojnův Městec Vojnův Městec 2   prestige jitkoslava@seznam.cz 19004
28.04.2019 Přístavní turnaj Piráta Morgana C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 1   regionál glaser@orech.cz 602614170 19049
01.05.2019 Prvomájový Lipnický turnaj PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 3   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 19037
04.05.2019 Koule Elišky Přemyslovny Mimo Done Nymburk Nymburk 2   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 19005
04.05.2019 Prvomájové koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 3   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 19058
05.05.2019 Hnátova koule Aura Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod - areál TJ Jiskra 3   regionál Michal Habásko michal.hokej@gmail.com 19082
08.05.2019 MČR klubů 1.kolo 0   klubová soutěž   19006
11.05.2019 Karlův jarní pohár CdP Loděnice Loděnice 1   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 19071
11.05.2019 MČR Juniorů KM 2   MČR hejl.pavel@centrum.cz 19007
11.05.2019 Château Náměšť Kulový blesk Náměšť na Hané 3   prestige info@kulovyblesk.com 602730922 19008
11.05.2019 Starostovo jarní koulení PC Ergensis Cheb 2   regionál bockovi1@seznam.cz 721357024 19052
18.05.2019 CENTROPE RAKOUSKO RAKOUSKO 3   centrope   19009
18.05.2019 Albrechtický kahan PAK Albrechtice Albrechtice 1   regionál liborpolach@seznam.cz 19055
18.05.2019 Pepáčkovo koulení PCP Lipník Lipník-hřiště u penzionu 2   regionál pepac.pcp@seznam.cz 604530788 19044
25.05.2019 MČR 3x3 CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 3   MČR meduna.willi@seznam.cz 721746148 19010
01.06.2019 CENTROPE ČESKO VARAN Liblice 3   centrope p.valenz@volny.cz 602699423 19011
08.06.2019 VC  Orla Orel Řečkovice Brno-Slatina 2   regionál jakubcimala@seznam.cz 603804708 19065
08.06.2019 MČR 1x1 SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 19012
09.06.2019 MČR ve střelbě na přesnost SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 19013
15.06.2019 CENTROPE POLSKO POLSKO 3   centrope   19014
15.06.2019 Petanque na zámku CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 3   regionál tynule31@gmail.com  730991809 19040
15.06.2019 Memoriál CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 19072
22.06.2019 MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2020 SLOPE Brno Brno-Slatina 3   MČR - kvalifikace slope@volny.cz 19015
22.06.2019 MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2020 SLOPE Brno Brno-Slatina 3   MČR - kvalifikace slope@volny.cz 721746148 19016
29.06.2019 CENTROPE MAĎARSKO SLOVINSKO 3   centrope   19017
29.06.2019 Turnaj generací 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál grosak@centrum.cz 737848419 19063
29.06.2019 Vo Jrinovy koule, 23. ročník HP Třebíč Hartvíkovice 3   regionál silva@fabik.cz;602596066 19081
30.06.2019 MČR klubů 2.kolo 0   klubová soutěž   19018
05.07.2019 O brněnskou kouli - XXIV. ročník FŇÁKY BRNO Ratišovice 3   regionál   19061
05.07.2019 Kolovská koule PC Kolová Kolová 2   prestige jindrich.kauca@gmail.com 19019
06.07.2019 MČR 55 PLUS PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 3   MČR michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 19020
13.07.2019 Grand prix Mariánských lázní PK Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3   prestige jirik.lw@gmail.com 724191410 19021
20.07.2019 Krakonošovy koule 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál grosak@centrum.cz 737848419 19064
20.07.2019 Valšovický pohár SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 1   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 19059
27.07.2019 GEKON "O křišťálovou tašku" CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 19073
27.07.2019 Grand prix d'Austerlitz PC AUSTERLITZ 1805 Slavkov 3   prestige jose.d@quick.cz 602770800 19022
03.08.2019 MČR 2x2 MIX PC Ergensis Cheb 2   MČR bockovi1@seznam.cz 19023
03.08.2019 Stolínský křečák - memoriál Jaroslava Smoly PEK Stolín Stolín 3   regionál bodlifous@seznam.cz 19066
10.08.2019 Mozartovy koule Kulový blesk Olomouc 3   regionál info@kulovyblesk.com 602730922 19062
10.08.2019 O Kořist z Mordové rokle PCP Lipník Lipník-hřiště u penzionu 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz 604530788 19045
17.08.2019 Grand prix Labe SK SAHARA Vědomice Vědomice 3   prestige t.piller@piller.cz 19024
24.08.2019 CENTROPE SLOVENSKO SLOVENSKO 3   centrope   19025
31.08.2019 O pohár města Brna - VARS Cup Carreau Brno Hrad Veveří 3   superprestige vladimir.husak@seznam.cz 602516930 19026
01.09.2019 Medlešický otazník CHRUPEK Chrudim Medlešice 1   regionál meduna.willi@seznam.cz 721746148 19077
07.09.2019 CENTROPE SLOVINSKO SLOVINSKO 3   centrope   19027
07.09.2019 GOLDEN PRAGUE BOULE C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 19050
07.09.2019 Koule z Aurory PCP Lipník Lipník-hřiště u penzionu 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz 604530788 19046
07.09.2019 Orlovský kahan TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz 775860150 19043
08.09.2019 Kvalifikace na MS 1x1 2020 CdP Loděnice Loděnice 1   kvalifikace   19028
14.09.2019 MČR 2x2 Kulový blesk Olomouc 2   MČR info@kulovyblesk.com 602730922 19029
21.09.2019 Nymburská nula Mimo Done Nymburk Nymburk 1   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 19030
21.09.2019 Grand Prix Egrensis PC Ergensis Cheb 2   regionál bockovi1@seznam.cz 721357024 19053
21.09.2019 Svatováclavské dukáty PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 19038
28.09.2019 MČR klubů 3.kolo 0   klubová soutěž   19031
28.09.2019 Svatováclavské koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 2   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 19060
05.10.2019 O pohár CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 3   prestige cdplodenice@seznam.cz 773536466 19032
12.10.2019 MČR klubů - FINÁLE 0   klubová soutěž   19033
12.10.2019 Albrechtický pohár PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 19056
19.10.2019 TOP KLIP KLIP Litovel Litovel 3   regionál popelka@jplit.cz 605263120 19080
19.10.2019 Podzimní Lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 3   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 19039
19.10.2019 MEVA CUP SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz 19034
26.10.2019 Kapucínova koule CHRUPEK Chrudim Chrudim, Klášterní zahrady 2   regionál meduna.willi@seznam.cz 721746148 19076
26.10.2019 Zlaté prasátko SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 721746148 19068
02.11.2019 Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty PC Kolová Kolová 2   regionál jindrich.kauca@gmail.com 19057
09.11.2019 Svatomartinská husa - rozloučení se sezónou CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 2   regionál tynule31@gmail.com  730991809 19041
16.11.2019 Fishing Cup SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 721746148 19069
23.11.2019 1.Bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Vědomice 3   regionál t.piller@piller.cz 19083
07.12.2019 24. PŘIMRZLÉ KOULE C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 19051