Č
e s k á a s o c i a c e p é t a n q u e k l u b ů V á s z v e
!
Zajimají Vás výsledky turnajů a pozvánky? Klikněte na podtržené.
!
Datum
Název turnaje
Pořadatel
Místo konání
Pozn.
3,2,1
10.3.
MDŽ open
CTP Ořech
Ořech
2
17.3.
Padesátiny M. Petříka
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
2
17.3.
Moravia pétanque open
SLOPE Brno+3H&G
Brno - Slatina
MPO
3
24.3.
Jarní lipnické koule
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
3
24.3.
Jarní lipnické koule B
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
3
7.4.
MPO - VC Interbell
SLOPE Brno+3H&G
Brno - Slatina
MPO
3
7.4.
Velká cena INTERBELL B
SLOPE Brno+3H&G
Brno - Slatina
3
14.4.
O Tlustou Bertu
PC Vary
Karlovy Vary, hotel Imperial
2
21.4.
O brněnskou kouli
Fňáky Brno
AREÁL SOKOLA BRNO I - vchod z ul. Sokolské
3
21.4.
Vo brněnskó placku
Fňáky Brno
AREÁL SOKOLA BRNO I - vchod z ul. Sokolské
3
28.4.
Prvomájové koule Barona Prášila
CTP Ořech
Ořech
2
29.4.
Májové prasátko
CTP Ořech
Ořech
2
5.5.
Koule v Českém ráji
PC Český ráj
Sedmihorky u Turnova
3
5.5.
MPO - VC ARKTIDA
SLOPE Brno+3H&G
Brno - Slatina
MPO
3
5.5.
VC NIKO
SLOPE Brno+3H&G
Brno - Slatina
3
12.5.
Chateau Náměšť
Kulový Blesk
Náměšť na Hané
3
12.5.
Krakonošovy koule (Baláčkův memoriál)
1. KPK Vrchlabí
Vrchlabí
3
12.5.
O pohár Sklípku
1. KPK Vrchlabí
Vrchlabí
3
23-27.5.
Soustředění juniorů
TRK
Smrček u Pernštejna
26.5.
O pohár obránců Vollandtovy brány
PePek+Carreau
Smrček u Pernštejna
2
26.5.
O pohár Uhlíře Věnavy
PePek+Carreau
Smrček u Pernštejna
2
26.5.
Turnaj ve Wroclavi
Petanka Wroclav
sport.stadion Wroclav
3
27.5.
MČR dvojic juniorů
ČAPEK/Fňáky
Smrček u Pernštejna
MČR
2
2.6.
MČR trojic - zemské kolo Čechy
ČAPEK/Stolín
Stolín
MČR
3
2.6.
MČR trojic - zemské kolo Morava
ČAPEK/Slope
Brno-Slatina
MČR
3
9.6.
MČR trojic žen
ČAPEK/PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
MČR
3
9.6.
Noční čarodejnice
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
2
16.6.
MČR trojic 2001 - finále
ČAPEK/K. Blesk
zámek Náměšť na Hané
MČR
3
16.6.
GoldCock
K. Blesk
zámek Náměšť na Hané
3
17.6.
MČR smíšených dvojic
ČAPEK/K. Blesk
Náměšť na Hané
MČR
2
17.6.
SHARK ENERGY
K. Blesk
Náměšť na Hané
2
23.6.
Kvalifikace na MS trojic 2001
ČAPEK/SLOPE Brno
Brno - Slatina
MČR
3
30.6.
Turnaj ve Wroclavi
Petanka Wroclav
sport.stadion Wroclav
3
1.7.
Mistrovství stř. a vých. Evropy (ECO)
Estonsko
Hipodrom Talin
ECO
7.7.
Vo Jarinovy koule
HP Třebíč
Hartvíkovice
3
8.7.
Hartvíkovice - supermele
HP Třebíč
Hartvíkovice
1
14.7.
RICARD cup international
ČAPEK a POP
Praha - Trojský zámeček
3
21.7.
O kořist Mordové rokle
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
3
21.7.
O kořist Mordové rokle "B"
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
3
21.7.
KRUMSÍNSKÁ HRODA
Hrode
Krumsín
3
21.7.
B - CUP
Hrode
Krumsín
3
28.7.
Stolínský křečák
PEK Stolín
Stolín u Červ. Kostelce
3
4.8.
Bučovice OPEN
Slope
Bučovice zámek
MPO
3
4.8.
BUČOVICKÝ KASTELÁN
Slope
Bučovice zámek
3
11.8.
IV. Grand Prix d´Austerlitz
ČAPEK
Slavkov u Brna
3
11.8.
Austerlitz B
ČAPEK
Slavkov u Brna
3
12.8.
Vendeta cup
Slope
Brno - Slatina
3
18.8.
MIX GRIL
Slope
Brno - Slatina
2
25.8.
Podřipský pohár
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
25.8.
Podřipský pohár B
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
1.9.
JB Superpohár týmů
CTP Ořech
Ořech
3,2,1
6
8.9.
Kolovská koule
PC Kolová
Kolová
2
8.9.
Kolovská koule B
PC Kolová
Kolová
2
8.9.
Moravia pétanque open
SLOPE Brno+3H&G
Brno - Slatina
MPO
3
15-16.9.
Maďarsko - Foocus
3
15.9.
Turnaj ve Wroclavi
Petanka Wroclav
sport.stadion Wroclav
3
22.9.
MČR dvojic 2001 - zemské kolo Čechy
ČAPEK
Vrchlabí
MČR
2
22.9.
MČR dvojic 2001 - zemské kolo Morava
ČAPEK
Jaroměřice n.R.
MČR
2
23.9.
MČR jednotl. 2001 - zemské kolo Čechy
ČAPEK
Vrchlabí
MČR
1
23.9.
MČR jednotl. 2001 - zemské kolo Morava
ČAPEK
Jaroměřice n.R.
MČR
1
25-30.9.
MS
Monaco
MS
3
29.9.
Malé MONAKO
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
3
29.9.
Orlovský kahan
TOP Orlová
Orlová, vinárna Za plotem
3
6-7.10.
ME žen ve Štrasburku
Štrasburk (Fr.)
ME
3
6.10.
MČR dvojic - finále
ČAPEK/Ořech
Ořech
MČR
2
13.10.
AVOKÁDO CUP
SK Varan K.Vary
zámek Hořovice
3
13.10.
BARENTZ CUP
SK Varan K.Vary
zámek Hořovice
3
13.10.
Turnaj ve Wroclavi
Petanka Wroclav
sport.stadion Wroclav
1
20.10.
MČR jednotlivců - finále
ČAPEK/Fňáky
AREÁL SOKOLA BRNO I - vchod z ul. Sokolské
MČR
1
27.10.
Zlaté prasátko
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
2.-4.11.
MS juniorů
Lons le Saunier (Fr.)
MS
3
3.11.
Koule z Aurory
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
3
3.11.
Boule z čutory
PC Lipník
Lipník u Benátek n. Jizerou
3
17.11.
Krajský přebor
SK Varan, PC Kolová
Kolová
2
1.12.
Přimrzlé koule
CTP Ořech
Ořech
2