Turnaje ČAPEK v roce 2022

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
29.01.2022 5. Bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   regionál milan.mikyska@lactalis.cz 22001
30.01.2022 6. Bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   regionál milan.mikyska@lactalis.cz 22002
26.02.2022 7. Bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   zimní prestige milan.mikyska@lactalis.cz 22003
27.02.2022 8. Bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   regionál milan.mikyska@lactalis.cz 22004
05.03.2022 Světový den koulí 2022 C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 22005
12.03.2022 Zimní kolovský turnaj - IV.ročník PC Kolová Kolová 3   zimní prestige jindrich.kauca@gmail.com 602730922 22006
19.03.2022 Jarní Lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník 3   regionál Pavla Beranová - ajlan1001@gmail.com, telefon: 603202695 22007
26.03.2022 9. Bitva o Lipník SK SAHARA Vědomice Lipník 2   regionál milan.mikyska@lactalis.cz 22082
02.04.2022 Beraní koule PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 607 291 142 22008
09.04.2022 Košonek bratří Vavrovičů PC Sokol Lipník Lipník 2   regionál Pavla Beranová - ajlan1001@gmail.com, telefon: 603202695 22009
16.04.2022 Nakashi Cup CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 22010
16.04.2022 Stolínská úrouňouka PEK Stolín Stolín 2   regionál Iveta Hájková - kasnarova@seznam.cz, telefon: 604 535 728 22023
23.04.2022 Prvomájové koule barona Prášila C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 22012
24.04.2022 Přístavní pohár piráta Morgana C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 1   regionál glaser@orech.cz 602614170 22013
30.04.2022 CC Polsko Polsko 3   centrope   22016
30.04.2022 MEMORY CUP TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz 775860150 22014
07.05.2022 Koulení v pivovaru CHRUPEK Chrudim Medlešice 2   regionál meduna.willi@seznam.cz 721746148 22087
07.05.2022 Memoriál CdP CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 22018
07.05.2022 Starostovo jarní koulení PC Egrensis Cheb 2   regionál Jaroslav Boček, bockovi@iol.cz 721357024 22019
07.05.2022 Prvomájové koulení SKP Hranice VI - Valšovice Valšovice 3   regionál Petr Tománek - p.tomanek@email.cz, telefon: 608851769 22017
08.05.2022 MČR KLUBŮ - 1.KOLO ( 1 ZÁPAS ) 0       22020
14.05.2022 CC Slovinsko Slovinsko 3   centrope   22025
14.05.2022 MČR Juniorů KM Rapotín 2   MČR hejl.pavel@centrum.cz 22081
14.05.2022 CHATEAU NÁMĚŠŤ Kulový blesk Olomouc Náměšť 3   prestige Pavel Konečný - info@kulovyblesk.com, telefon: 603 459 453 22021
14.05.2022 Pozorkap PPA Pozorka Nejdek u KV 2   regionál   22024
21.05.2022 MČR KLUBŮ - 2.KOLO ( 2 ZÁPASY ) 0       22026
21.05.2022 Koulení na Staré hoře Bedřichovický pétanque club 2016 Mokrá-Horákov 2   regionál Libor Horák - lhbox@volny.cz, telefon: 737 741 885 22086
21.05.2022 Albrechtický Kahan PAK Albrechtice Albrechtice 1   regionál liborpolach@seznam.cz 607 291 142 22022
28.05.2022 CC Česko Varan Karlovy Vary Liblice 3   centrope Lukáš Valenz - lukas.valenz@vscht.cz, telefon: 607617083 22027
04.06.2022 MČR 3x3 MUŽI CdP Loděnice Loděnice 3   MČR - kvalifikace cdplodenice@seznam.cz 773536466 22029
04.06.2022 Polouveský májový turnaj PK Polousví Polouvsí 2   regionál Luboš Rusek - lubrus@centrum.cz, telefon: 603 816 325 22028
05.06.2022 Juniorský turnaj PK Polousví Polouvsí 2   JUNIOŘI Luboš Rusek - lubrus@centrum.cz, telefon: 603 816 325 22030
11.06.2022 Turnaj Generací 1.KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál Martin Bartoš - grosak@centrum.cz, telefon: 737848419 22032
11.06.2022 Bunkr cup Bedřichovický pétanque club 2016 Mokrá-Horákov 2   regionál Libor Horák - lhbox@volny.cz, telefon: 737 741 885 22088
11.06.2022 CC Rakousko Ilmitz Rakousko 3   centrope   22033
11.06.2022 O kořist z Mordové rokle PCP Lipník Lipník 3   regionál Pavla Beranová - ajlan1001@gmail.com, telefon: 603202695 22031
18.06.2022 MČR 3x3 PC Sokol Lipník Lipník 3   MČR Milan Mikyška - milan.mikyska@cz.lactalis.com, telefon: +420 731 691 577 22034
25.06.2022 Vo Jarinovy koule, 26. ročník HP Třebíč Hartvíkovice 3   regionál silva@fabik.cz;602596066 22083
25.06.2022 KLIP 20 let KLIP Litovel Litovel 2   regionál Josef Popelka - popelka@jplit.cz, telefon: 605263120, 724574517 22036
25.06.2022 MČR 3x3 ŽENY PEK Stolín Stolín 3   MČR - kvalifikace Iveta Hájková - kasnarova@seznam.cz, telefon: 604 535 728 22037
02.07.2022 MČR 1x1 SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR Tomáš Piller - t.piller@piller.cz, telefon: 605277200 22038
03.07.2022 MČR STŘELBA SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR Tomáš Piller - t.piller@piller.cz, telefon: 605277200 22039
05.07.2022 O brněnskou kouli - XXVII. Ročník FŇÁKY BRNO Ratišovice 3   regionál Petr Stoklásek, fnaky@volny.cz 602942396 22041
05.07.2022 XXVI. Kolovská koule PC Kolová Kolová 2   regionál Ivo Kacerovský - Thall@volny.cz, telefon: 420 723 062 437 22040
05.07.2022 Stolínský Křečák, memoriál Jaroslava Smoly PEK Stolín Stolín 3   regionál Iveta Hájková - kasnarova@seznam.cz, telefon: 604 535 728 22046
06.07.2022 Turnaj espoirs PEK Stolín Stolín 1   ESPOIRS Iveta Hájková - kasnarova@seznam.cz, telefon: 604 535 728 22047
06.07.2022 Turnaj juniorů PEK Stolín Stolín 2   JUNIOŘI Iveta Hájková - kasnarova@seznam.cz, telefon: 604 535 728 22048
09.07.2022 CHATEAU HROCHŮV TÝNEC CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 3   prestige meduna.willi@seznam.cz 721746148 22042
10.07.2022 Starostovo koulení CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 2   regionál tynule31@gmail.com  730991809 22090
16.07.2022 Krakonošovy koule 1.KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál Martin Bartoš - grosak@centrum.cz, telefon: 737848419 22045
16.07.2022 Krumsínská HRODA XXIII. Ročník HRODE Krumsín Krumsín 3   regionál hrodekrumsin@seznam.cz; PorizkaZbysek@seznam.cz 22044
16.07.2022 Valšovický pohár SKP Hranice VI - Valšovice Valšovice 1   regionál Petr Tománek - p.tomanek@email.cz, telefon: 608851769 22043
23.07.2022 O pohár Staré hory Bedřichovický pétanque club 2016 Mokrá-Horákov 3   regionál Libor Horák - lhbox@volny.cz, telefon: 737 741 885 22089
23.07.2022 Koulení v Blatě aneb bláťoulení CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 2   regionál Kristýna Krajánková - tynule31@gmail.com, telefon: 730991809 22093
23.07.2022 VC Orla Orel Řečkovice Brno 2   regionál Oldřich Gardáš - gardas.oldrich@gmail.com, telefon: 725 638 437 22050
23.07.2022 GP MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PK Mariánské Lázně Mar.Lázně 3   prestige Jiří Chval - jirik.lw@gmail.com, telefon: 724 191 410 22049
30.07.2022 GEKON - O křišťálovou tašku CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 22051
30.07.2022 MČR 55+ SKP Hranice VI - Valšovice Valšovice 3   MČR - kvalifikace Petr Tománek - p.tomanek@email.cz, telefon: 608851769 22052
06.08.2022 MČR 2x2 MIX PC Egrensis Cheb 2   MČR Jaroslav Boček, bockovi@iol.cz 721357024 22053
13.08.2022 MČR KLUBŮ - 3.KOLO ( 2 ZÁPASY ) 0       22055
13.08.2022 Mozartovy koule Kulový blesk Olomouc Olomouc 3   regionál Pavel Konečný - info@kulovyblesk.com, telefon: 603 459 453 22054
20.08.2022 GP LABE SK SAHARA Vědomice Vědomice 3   prestige Tomáš Piller - t.piller@piller.cz, telefon: 605277200 22056
20.08.2022 VC Pivovaru Litovel SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 721746148 22077
27.08.2022 CC Slovensko Slovensko 3   centrope   22057
03.09.2022 O POHÁR MĚSTA BRNA - VARS CUP CARREAU Brno hrad Veveří 3   prestige vladimir.husak@seznam.cz 602516930 22058
10.09.2022 CC Maďarsko Maďarsko 3   centrope   22062
10.09.2022 O Pohár Ronova Adamov Lipník 2   regionál   22084
10.09.2022 Prague Golden Boule C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 22061
10.09.2022 4. Koule Elišky Přemyslovny PC Mimo Done Nymburk 2   regionál Vojtěch Zikmunda - jan.kara@jsns.cz, telefon: 4,20777E+11 22059
10.09.2022 Orlovský Kahan TOP Orlová Orlová 3   regionál Kamil Jurišta - top@riska.cz, telefon: 775860150 22060
11.09.2022 Nymburská 0.4 PC Mimo Done Nymburk 1   regionál Vojtěch Zikmunda - jan.kara@jsns.cz, telefon: 4,20777E+11 22063
17.09.2022 MČR 2x2 CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 2   MČR Kristýna Krajánková - tynule31@gmail.com, telefon: 730991809 22064
24.09.2022 MČR KLUBŮ - FINÁLE 0       22065
24.09.2022 Svatováclavské koulení SKP Hranice VI - Valšovice Valšovice 2   regionál Petr Tománek - p.tomanek@email.cz, telefon: 608851769 22066
25.09.2022 Tradiční juniorský turnaj 1. STAROBRNĚNSKÝ PK Olomouc 3   JUNIOŘI   22067
28.09.2022 MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2023 2   MČR - kvalifikace   22091
28.09.2022 MČR 3x3 ženy- kvalifikace na MS 2023 2   MČR - kvalifikace   22092
01.10.2022 Lipnické dukáty PC Sokol Lipník Lipník 2   regionál Pavla Beranová - ajlan1001@gmail.com, telefon: 603202695 22068
08.10.2022 Albrechtický Pohár PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 607 291 142 22069
08.10.2022 GP EGRENSIS PC Egrensis Cheb 2   prestige Jaroslav Boček, bockovi@iol.cz 721357024 22070
15.10.2022 Podzimní lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník 2   regionál Pavla Beranová - ajlan1001@gmail.com, telefon: 603202695 22071
15.10.2022 Zlaté prasátko SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 721746148 22078
22.10.2022 O POHÁR CDP LODĚNICE CdP Loděnice Loděnice 3   prestige cdplodenice@seznam.cz 773536466 22072
29.10.2022 Přebor KV Kraje - memoriál Mirka Valenty PC Kolová Kolová 2   regionál Thall@volny.cz, telefon: 420 723 062 437 22073
29.10.2022 Polouveský svatomartinský turnaj PK Polousví Polouvsí 3   regionál lubrus@centrum.cz, telefon: 603 816 325 22074
05.11.2022 Koule z Aurory PCP Lipník Lipník 3   regionál sylva.mandikova@seznam.cz, telefon: 603 318 231 22075
19.11.2022 9. Bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   regionál milan.mikyska@lactalis.cz 22079
20.11.2022 10. Bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   regionál milan.mikyska@lactalis.cz 22080
03.12.2022 27. Přimrzlé koule C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 22076