Žebříček ČAPEK k 20.05.2019

Vysvětlivky
Tabulky
Žebříček ve formátu XLS
Poř. Kat. LicencePříjmení Jméno Klub Síla Body Bonusy Turnajů
1   22991 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB 49.625 4119.291 1724 13
2   21912 Koreš Jiří st. HAVAJ CB 47.625 4094.871 1846 30
3   26075 Konšel Jakub POP Praha 52.250 4090.131 1683 11
4   27039 Kauca Jindřich PC Kolová 47.500 4079.922 1875 29
5 Z 12022 Slobodová Veronika Carreau Brno 49.625 4072.902 1853 24
6   29062 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník 61.000 3817.119 1433 35
7   21774 Michálek Tomáš Carreau Brno 51.250 3784.594 1828 23
8   22007 Resl Jan POP Praha 46.000 3719.438 1496 13
9   21775 Michálek Jan Carreau Brno 44.750 3717.353 1607 14
10   99532 Michálek Ivo Carreau Brno 48.875 3701.026 1745 26
11   28006 Grepl Jiří Carreau Brno 37.750 3501.645 1650 9
12   24309 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod 41.719 3467.951 1456 12
13   28007 Kaplánek František HRODE KRUMSÍN 50.500 3418.242 1327 20
14   27015 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí 42.125 3255.373 1609 17
15   11039 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec 35.625 3249.431 1719 26
16 Z 14024 Palicová Markéta PLUK Jablonec 34.813 3249.431 1719 23
17   98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník 50.000 3207.565 1055 32
18   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 36.750 3163.794 1537 18
19 Z 14075 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník 53.500 3116.851 1122 33
20 J 15058 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník 42.000 3076.749 1291 24
21 Z 29002 Mrázková Sylva PC Kolová 44.875 3001.230 1158 29
22   11011 Juráň Petr HRODE KRUMSÍN 36.125 2975.228 1258 11
23 Z 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 43.000 2963.811 1277 32
24   11001 Lukáš Petr PLUK Jablonec 40.500 2900.048 1320 28
25 Z 11002 Lukášová Jana PLUK Jablonec 35.563 2900.048 1320 25
26   25061 Kutý Tomáš SKP Hranice VI-Valšovice 40.375 2873.224 1538 22
27   12070 Mrázek Petr PC Kolová 44.875 2852.049 1033 36
28   26011 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 37.375 2813.784 1285 21
29   96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 38.250 2809.655 1175 17
30 Z 24235 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc 40.125 2790.133 1013 16
31   27069 Preuss Michal POP Praha 32.375 2760.073 1343 18
32   15023 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice 41.625 2731.395 1219 32
33   24218 Fuksa Petr UBU Únětice 34.001 2727.502 1232 13
34   13005 Bureš Pavel st. HAPEK 36.375 2692.262 1386 25
35   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 35.625 2678.278 1335 14
36 J 13040 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí 42.125 2646.660 1032 24
37   99555 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN 43.750 2644.015 1017 25
38   15047 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice 30.125 2615.467 1319 17
39   29049 Marhoul Jan CdP Loděnice 57.000 2591.151 279 20
40   24310 Netušil Radek P.C.B.D. 30.750 2565.282 1173 9
41 Z 99574 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice 35.875 2527.529 1306 35
42   15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc 37.375 2488.976 1144 21
43 Z 21913 Korešová Alena HAVAJ CB 28.125 2469.428 1368 27
44   10048 Valík Václav PAK Albrechtice 33.125 2465.744 1135 19
45   12086 Froněk Jiří CdP Loděnice 49.500 2443.062 577 33
46 Z 24330 Moosová Šárka Carreau Brno 30.500 2386.135 1184 22
47 Z 12037 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma 30.063 2384.703 1298 34
48   21836 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice 26.126 2349.825 1243 22
49   15009 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc 35.125 2347.203 967 16
50   13029 Kamaryt Josef Club Rodamiento 31.438 2345.630 1242 28
51   13064 Michalička Lukáš 1. KPK Vrchlabí 40.875 2336.066 809 18
52   15067 Vyoral Hynek CdP Loděnice 37.875 2329.547 822 28
53 Z 13027 Dlouhá Ivana Club Rodamiento 30.626 2327.028 1214 29
54   14006 Havel Michal 1. KPK Vrchlabí 33.189 2314.543 865 15
55 Z 13007 Burešová Jana HAPEK 25.626 2300.036 1207 18
56   14076 Klír Tomáš Petank Club Praha 25.345 2298.189 1139 22
57   11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice 36.688 2297.861 847 26
58   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 38.750 2247.176 813 25
59   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 29.313 2244.472 1133 34
60   11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec 26.938 2242.636 1131 19
61   12042 Pilát Petr SKP Kulová osma 28.063 2208.242 1100 26
62   25055 Jakeš Zbyněk SKP Hranice VI-Valšovice 37.375 2204.903 804 23
63   11046 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN 31.125 2202.951 1079 19
64   11037 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí 33.750 2188.937 710 13
65 Z 13001 Beranová Pavla PC Sokol Lipník 34.438 2178.196 1053 28
66 Z 28001 Pillerová Monika SK Sahara Vědomice 23.251 2168.696 1173 19
67 Z 15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc 37.875 2137.880 815 19
68   15006 Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc 31.625 2069.873 893 17
69 Z 25003 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice 27.813 2060.869 985 21
70 Z 25017 Radoušová Jana PK Osika Plzeň 28.375 2058.170 914 18
71 Z 15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma 31.875 2051.527 967 38
72 J 14079 Vorel Jan Petank Club Praha 40.875 2051.096 571 27
73 Z 29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN 31.000 2034.107 859 15
74   23021 Ondryáš Jiří FRAPECO 30.375 2028.721 755 17
75   16077 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy 26.531 2025.400 1021 43
76 J 16106 Konšel Robin HRODE KRUMSÍN 30.906 2019.296 910 24
77 Z 27088 Mandíková Sylva PCP Lipník 28.594 1994.879 852 20
78   15065 Palas Pavel UBU Únětice 31.688 1988.762 943 24
79 Z 98373 Hodboďová Romana POP Praha 26.625 1983.542 754 7
80 J 15057 Vedral Filip 1. KPK Vrchlabí 28.938 1965.924 742 17
81   18076 Meduna Vilém CHRUPEK Chrudim 27.752 1962.831 847 18
82   26074 Preuss Ondřej POP Praha 22.095 1957.524 916 11
83 Z 13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník 24.845 1950.191 899 22
84   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 28.500 1942.235 888 20
85 Z 16010 Šplechtová Dana CdP Loděnice 27.125 1918.345 740 25
86 Z 15070 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim 27.375 1902.573 897 34
87   15011 Chmelař Ivo SKP Kulová osma 31.125 1892.288 826 37
88 Z 10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty 24.345 1868.058 933 27
89   23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO 36.750 1864.698 545 19
90 Z 28055 Svobodová Lenka SKP Hranice VI-Valšovice 28.313 1863.380 845 19
91   26043 Král Pavel FENYX Adamov 30.313 1852.589 734 17
92 Z 18075 Krajánková Kristýna CHRUPEK Chrudim 28.251 1840.522 720 19
93   99590 Kacerovský Ivo PC Kolová 26.782 1824.368 759 10
94   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 33.500 1822.960 523 17
95 Z 14052 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty 23.126 1818.059 903 21
96 Z 12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma 25.938 1814.833 803 30
97   12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma 25.938 1814.833 803 30
98   10082 Krassa Roman PC Egrensis 25.751 1809.581 746 13
99   23086 Řehoř Miroslav FRAPECO 32.000 1808.001 590 16
100 Z 12017 Tomášková Dana UBU Únětice 28.751 1804.438 663 20
101   16151 Kára Jan PC Mimo Done 26.688 1774.649 781 20
102   10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN 24.812 1768.894 695 11
103 J 10138 Hájek Martin ml. PEK Stolín 27.500 1762.775 643 13
104   16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN 31.375 1747.859 543 14
105   27080 Čihák Josef PCP Lipník 22.626 1740.058 835 20
106   13060 Janík Petr P.C.B.D. 28.563 1736.167 701 15
107 Z 14081 Boubínová Vendula Petank Club Praha 26.125 1734.615 628 19
108   99510 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice 28.250 1727.717 547 20
109   24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN 35.781 1726.032 524 19
110   18001 Matuška Vladimír Orel Řečkovice 30.500 1711.996 588 25
111   16144 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done 20.814 1710.810 872 21
112   15068 Žárský Kamil POP Praha 21.064 1708.488 795 15
113   12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN 35.875 1707.047 379 13
114   98423 Hašek Milan SLOPE Brno 28.751 1691.790 628 11
115   28051 Horáček Jindřich PC Kolová 29.250 1682.220 619 13
116   25014 Mráz Václav PK Osika Plzeň 24.939 1680.086 567 11
117   13077 Kot Pavel UBU Únětice 21.253 1670.176 790 20
118 Z 13078 Kotová Jiřina UBU Únětice 20.940 1670.176 790 21
119   16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN 26.500 1661.559 637 18
120   14094 Šedivý Zdeněk FRAPECO 26.235 1657.097 536 10
121 Z 96059 Hančová Alice 1. KPK Vrchlabí 18.500 1653.904 784 5
122   15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ 29.000 1647.582 625 31
123 Z 27030 Kutá Miloslava SKP Hranice VI-Valšovice 22.282 1638.493 767 15
124 Z 20676 Hájková Iveta PEK Stolín 20.031 1638.378 773 10
125   26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice 30.875 1623.183 561 16
126   24240 Hodboď Pavel Carreau Brno 23.188 1622.468 604 7
127   10047 Žiak Vojtěch PAK Albrechtice 29.125 1588.466 467 10
128 Z 16124 Malá Zuzana SKP Kulová osma 29.875 1562.025 515 28
129   25046 Ježek Jiří PEK Stolín 21.782 1558.956 698 12
130   23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN 23.656 1558.741 590 11
131   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 23.406 1545.823 639 12
132   17042 Vignolo Phillipe Petank Club Praha 25.344 1534.252 538 19
133   16086 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy 23.532 1532.942 661 35
134 Z 18056 Kotúčová Soňa Petank Club Praha 21.689 1530.992 590 15
135   16082 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy 21.501 1506.653 605 22
136   25011 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň 17.971 1505.647 768 21
137   11032 Ježek Jiří ml. PEK Stolín 30.281 1504.911 454 14
138 Z 18048 Voříšková Irena Kulový blesk Olomouc 23.094 1500.003 632 13
139   21768 Plucar Petr PC Kolová 20.250 1483.913 692 13
140   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 19.344 1481.498 723 21
141   16075 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy 23.376 1476.596 617 32
142 Z 23056 Malá Margita FRAPECO 34.219 1470.513 239 15
143   28004 Tománek Petr SKP Hranice VI-Valšovice 21.282 1464.019 676 17
144 Z 29009 Proroková Dana PCP Lipník 21.158 1452.224 571 9
145   96217 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník 25.906 1448.829 377 14
146   23048 Brož Oldřich st. PK 1293 Vojnův Městec 20.377 1426.008 684 12
147   10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN 32.000 1425.833 386 26
148 Z 21786 Venclová Lucie 1. KPK Vrchlabí 17.719 1404.639 571 6
149   18109 Šternberg Martin SPORT Kolín 21.815 1404.454 529 17
150 Z 15042 Bayerová Hana UBU Únětice 21.220 1382.578 495 16
151   17001 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice 30.188 1372.134 159 20
152 Z 15034 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma 19.532 1370.710 622 22
153   24342 Janík Miroslav PPA POZORKA 20.376 1365.828 614 8
154   17086 Radechovský Milan PC Mimo Done 23.063 1362.766 336 17
155   24317 Anton Lubomír KLIP Litovel 24.688 1354.013 506 16
156   18066 Ondryhal Josef PK Polouvsí 22.939 1341.116 419 23
157   99512 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice 22.876 1340.231 442 18
158 Z 13041 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí 25.814 1333.295 328 14
159   17097 Griffon Jean AURA Havlíčkův Brod 18.157 1329.900 535 11
160   18058 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy 20.001 1326.521 541 20
161   25054 Gratcl Jiří SKP Hranice VI-Valšovice 23.000 1321.030 406 12
162 Z 17035 Konšelová Lenka HAPEK 19.658 1315.453 571 20
163   24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim 22.750 1310.020 474 14
164 Z 98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK 17.735 1301.953 584 10
165   13079 Bayer Milan UBU Únětice 21.032 1300.073 493 17
166   25075 Špitálský Milan PK Osika Plzeň 21.313 1294.393 508 16
167   11048 Nagy Radim CdP Loděnice 25.938 1292.768 300 20
168   15033 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma 20.938 1285.739 514 20
169   15060 Horálek Jiří PCP Lipník 20.907 1260.816 447 14
170   12010 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod 22.814 1259.725 475 23
171   14099 Klouda Aleš PC Sokol Velim 21.562 1258.855 439 15
172   11044 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK 13.501 1258.645 601 14
173   17093 Žiak Radomír PAK Albrechtice 22.564 1251.568 409 18
174   10085 Kuchler Josef PC Egrensis 16.313 1240.885 621 7
175 Z 12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN 26.438 1230.510 409 24
176   16047 Chocholouš Ladislav PK Sezemice 17.689 1222.441 507 17
177 Z 16109 Sjögren Magda SKP Kulová osma 19.126 1214.510 436 30
178   18105 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy 14.783 1211.298 636 15
179   14037 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy 17.470 1199.581 556 20
180   17055 Zikmunda Matěj PC Mimo Done 19.815 1199.561 422 18
181   14098 Skala Petr PC Sokol Velim 21.063 1197.701 448 13
182   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 14.126 1197.238 517 10
183 J 17062 Hanák David Orel Řečkovice 24.313 1192.001 402 19
184   10051 Charvát Jan P.C.B.D. 16.594 1189.884 497 6
185   11031 Šipr Jiří 1. Starobrněnský PK 15.188 1178.506 568 12
186 Z 25015 Mrázová Eva PK Osika Plzeň 18.500 1177.981 478 12
187   10071 Mallat Oldřich PEK Stolín 19.688 1174.326 374 10
188   98307 Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ 27.063 1170.345 201 13
189   98477 Hejl Pavel ml. P.C.B.D. 16.000 1167.143 456 4
190   21851 Hlaváček Filip POP Praha 15.469 1164.962 446 4
191   17052 Zikmunda Martin PC Mimo Done 19.376 1156.151 349 21
192 Z 14019 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice 16.283 1154.731 493 14
193   15059 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice 17.251 1152.159 421 16
194   26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí 19.908 1139.024 347 11
195   28050 Beránek Miroslav PC Kolová 18.719 1130.957 448 10
196   18132 Vašíček Vladimír PK Polouvsí 21.563 1124.957 253 14
197   24281 Škopek Martin PC Sokol Velim 17.627 1122.890 410 11
198 Z 12073 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň 16.454 1111.118 408 8
199   28030 Michovský Jiří PPA POZORKA 18.564 1108.900 386 9
200   16049 Beránek st. Josef PK Sezemice 18.064 1106.983 400 15
201 Z 98480 Petříková Jana PC Sokol Lipník 20.657 1100.542 266 20
202   11058 Hendrych Jan PEK Stolín 17.657 1093.284 379 9
203   19001 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty 20.314 1089.287 245 13
204   96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice 23.501 1081.536 272 12
205   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 14.409 1074.571 418 12
206   20730 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice 18.627 1070.088 324 12
207   18065 Valošek Radim PK Polouvsí 20.439 1061.831 299 19
208   99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 15.751 1051.616 454 10
209   14055 Stejskal Petr JAPKO 18.735 1005.661 282 11
210   28005 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK 14.970 995.754 359 15
211   96200 Vlk Pavel POP Praha 10.188 992.399 530 7
212   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 16.407 977.994 308 17
213   16051 Cimala Jakub Orel Řečkovice 17.719 976.225 297 10
214   16117 Stejskal Václav JAPKO 17.971 953.938 241 18
215   16125 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí 15.313 950.576 328 11
216   22012 Škopek Martin FRAPECO 9.250 950.495 503 5
217 Z 21813 Šrubařová Hana Carreau Brno 12.719 937.612 394 5
218 Z 16027 Tomášková Alena PC AUSTERLITZ 1805 11.970 935.840 454 8
219   15086 Kunert Vladimír PCP Lipník 18.563 934.884 311 29
220 J 17060 Bejšovec Petr Orel Řečkovice 19.126 925.694 293 19
221   98422 Hejl Pavel st. P.C.B.D. 17.657 921.049 290 7
222 J 11005 Polách Antonín PAK Albrechtice 21.813 916.259 128 9
223   18141 Horák Libor BePeC 2016 12.641 914.518 387 9
224 Z 18142 Horáková Iva BePeC 2016 12.641 914.518 387 9
225   12064 Svoboda Jan PCFT Sokoleč 17.720 912.848 177 9
226 Z 17098 Hašková Erika P.C.B.D. 16.469 910.267 308 8
227   12079 Slapnička Václav SKP Kulová osma 12.471 905.371 377 10
228 Z 15020 Homolková-Pavlasová Nikola PK Sezemice 22.408 901.512 42 14
229   26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno 16.281 899.944 317 8
230 Z 17081 Šupolíková Jiřina PCP Lipník 15.658 897.050 267 18
231   96152 Stoklásek Tomáš FŇÁKY BRNO 14.188 888.487 304 5
232 JZ 11041 Kadavá Petra 1. KPK Vrchlabí 16.000 885.461 201 7
233   16018 Csibrei Jan SOKOL Staříč 14.315 881.709 323 15
234   13062 Faust Antonín PCFT Sokoleč 17.439 872.975 177 9
235   16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov 17.860 871.578 181 11
236 Z 10129 Rylichová Jarmila SLOPE Brno 15.001 871.538 312 11
237   16053 Staněk Petr Orel Řečkovice 16.189 868.152 265 14
238   11049 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí 19.002 863.316 173 19
239   99594 Gubiš Josef PC Kolová 11.750 856.133 363 4
240 Z 18077 Medunová Iva CHRUPEK Chrudim 14.438 852.786 297 8
241   11038 Kapeš Roman 1. KPK Vrchlabí 13.000 849.968 268 7
242   11045 Krtička Jiří 1. Starobrněnský PK 10.190 847.495 365 8
243   98379 Puhr Jaromír PAK Albrechtice 15.064 841.132 251 10
244   12068 Faust Petr PCFT Sokoleč 16.501 836.804 177 8
245   17023 Barák Jiří Orel Řečkovice 15.407 829.732 261 13
246   28027 Volenec František PPA POZORKA 15.564 824.103 325 7
247   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 20.314 814.102 165 24
248   15074 Pechr Martin PC Egrensis 10.627 808.265 386 9
249   15093 Novotný Vladimír PC Sokol Lipník 19.971 808.203 0 10
250   29061 Vavrovič Petr st. PC Sokol Lipník 13.501 807.338 225 6
251 J 17031 Maršík Jakub 1. KPK Vrchlabí 14.922 794.997 149 7
252 Z 14100 Vedralová Kateřina CdP Loděnice 14.580 775.254 195 11
253   28010 Trýzna Petr 1. KPK Vrchlabí 12.438 770.629 224 3
254   10034 Fukal Milan JAPKO 14.626 767.872 214 7
255   16048 Chocholouš Ondřej PK Sezemice 10.125 767.443 342 5
256   18063 Louda Vladimír PC Sokol Lipník 11.188 761.542 271 6
257   98465 Hájek Martin st. PEK Stolín 12.250 745.103 266 4
258   22017 Ferlay Frank Carreau Brno 6.844 743.640 414 3
259   10058 Olšár Marek TOP - ORLOVÁ 13.719 741.437 217 6
260 Z 23051 Bartošová Kristýna 1. KPK Vrchlabí 11.625 738.185 247 3
261   13084 Vondrouš David CdP Loděnice 14.001 736.858 198 7
262   29042 Polách Libor PAK Albrechtice 14.564 732.957 170 8
263 Z 15043 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice 16.283 728.135 98 21
264 Z 11050 Gorroňo López Blanka PC Sokol Lipník 15.656 723.243 102 7
265 Z 18070 Koudelková Magdaléna PK Polouvsí 12.470 720.089 254 19
266   15021 Nacu Romain PK Sezemice 16.081 719.250 141 11
267 Z 25079 Přikrylová Regina SLOPE Brno 8.189 715.363 351 6
268   24236 Kubeš Jindřich PC Kolová 10.969 715.153 310 9
269   21755 Valenz Lukáš VARAN 10.001 712.473 237 3
270 Z 29024 Dujavová Dagmar PAK Albrechtice 13.002 706.056 204 8
271   16122 Malý Tomáš PC Sokol Velim 18.314 704.193 30 13
272 J 13069 Michovský Jiří ml. PPA POZORKA 13.329 704.159 206 7
273   29023 Suk Miroslav SKP Hranice VI-Valšovice 10.064 690.758 290 9
274   98457 Muzikant Jaroslav PC Sokol Lipník 16.094 688.602 0 7
275   99539 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice 8.064 679.591 317 7
276   99540 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice 8.064 679.591 317 7
277 Z 17022 Karásková Soňa FENYX Adamov 11.250 678.152 311 15
278   12011 Schinzel Josef AURA Havlíčkův Brod 7.094 677.006 357 6
279   10011 Melgr Pavel PC Sokol PP Hr. Králové 15.438 669.628 49 9
280 Z 16072 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy 11.204 663.069 187 11
281 Z 15022 Nacu Klára PK Sezemice 13.080 662.569 171 8
282   10012 Melgr Jan PC Sokol PP Hr. Králové 15.001 652.927 49 9
283   10076 Boček Jaroslav PC Egrensis 11.252 652.569 241 9
284   23084 Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK 12.125 651.681 216 9
285   18064 Rusek Luboš PK Polouvsí 17.376 645.758 48 12
286 Z 20701 Režová Šárka Carreau Brno 6.376 639.912 366 3
287   16142 Fajmon František PAK Albrechtice 10.564 638.125 227 7
288   99527 Bayer Milan PC AUSTERLITZ 1805 8.235 636.140 306 7
289   16145 Smitek Josef PC Egrensis 9.533 631.688 268 7
290 Z 21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805 10.219 629.948 231 9
291   28047 Suchomel Luděk SK Sahara Vědomice 10.720 627.091 196 7
292   23054 Mašek Pavel 1. KPK Vrchlabí 7.625 626.979 271 3
293   24321 Jakubek Petr Carreau Brno 9.000 626.239 238 4
294   17105 Roger Thomas Petank Club Praha 7.625 626.159 263 5
295   18084 Fila Pavel CHRUPEK Chrudim 8.688 621.919 274 4
296   10093 Syrovátka Zbyněk PC Egrensis 11.688 618.037 255 8
297   18130 Semrád Oldřich POP Praha 12.454 617.565 125 11
298   98432 Pažout Pavel PCP Lipník 14.720 613.710 36 8
299 Z 28008 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí 15.252 611.366 38 9
300   27041 Hubáček Zdeněk PC Kolová 7.250 610.513 287 3
301   13021 Metzker Jiří HAPEK 10.721 608.807 192 10
302   17096 Děcký Miroslav PAK Albrechtice 14.033 608.244 116 9
303 Z 16024 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy 11.157 608.016 224 10
304   18081 Bartoš Josef CHRUPEK Chrudim 11.063 607.547 173 12
305   12053 Navalaný Ivo SKP Hranice VI-Valšovice 9.095 604.633 245 7
306   97232 Vlk Jaroslav POP Praha 8.500 599.468 247 3
307 Z 28056 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK 10.533 587.400 173 12
308   10079 Hošek Vladislav PC Egrensis 12.377 581.392 145 9
309 Z 11013 Suková Eva SKP Hranice VI-Valšovice 9.282 581.153 222 9
310   18071 Koudelka Josef PK Polouvsí 14.658 578.033 32 15
311   26009 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí 14.283 570.345 38 9
312   19019 Motl Bohuslav HRODE KRUMSÍN 10.031 568.543 157 5
313 Z 18053 Němečková Radomíra SKP Hranice VI-Valšovice 15.594 566.546 0 8
314   98482 Marcián Vladimír HRODE KRUMSÍN 8.063 566.105 192 4
315   99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová 12.000 565.184 187 4
316   17078 Kubánek Michal PC Mimo Done 10.908 563.412 90 7
317 Z 18100 Pokorná Lucie AURA Havlíčkův Brod 5.454 557.569 310 5
318   18067 Vrzal Radomír PK Polouvsí 13.266 557.049 74 9
319   99505 Chalupa Jiří PC Sokol Lipník 13.094 556.747 0 6
320   21754 Valenz Jan PK Osika Plzeň 7.626 556.239 228 5
321 Z 18047 Fleischer Sandra PC Egrensis 10.876 554.357 204 10
322 Z 20702 Michálková Soňa Carreau Brno 9.094 554.284 150 4
323   18046 Fleischer Axel PC Egrensis 10.189 553.298 224 9
324   98419 Harašta František SLOPE Brno 12.688 551.998 126 7
325 Z 15013 Krupicová Gabriela Carreau Brno 6.500 541.060 241 2
326 Z 12030 Borovičková Eliška SKP Kulová osma 9.111 535.627 159 8
327   17029 Krause Vlastimil PC Sokol Velim 8.453 533.190 178 9
328 Z 28038 Hokešová Marie PC Kolová 9.094 532.858 238 7
329   27025 Konopásek Jakub PK 1293 Vojnův Městec 5.594 532.533 267 2
330 Z 28031 Došková Renata PPA POZORKA 4.376 527.096 325 4
331   14046 Matoušek Vladimír 1. KPK Vrchlabí 8.095 524.924 188 5
332   15081 Slaný Lukáš 1. Starobrněnský PK 5.563 524.592 290 4
333 Z 17032 Havlová Martina 1. KPK Vrchlabí 8.219 524.246 203 5
334 Z 17090 Sedláčková Marie PCP Lipník 15.016 522.888 0 11
335 Z 99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 9.219 522.551 190 5
336 Z 18068 Gráfiková Marcela PK Polouvsí 9.454 519.345 148 8
337 Z 25087 Kalábová Jarmila SLOPE Brno 8.532 519.098 177 3
338   96045 Ježek Jiří st. PEK Stolín 8.347 514.667 183 8
339 JZ 18124 Valošková Sára PK Polouvsí 12.534 510.310 52 14
340   18126 Mikloš David PC Mimo Done 7.751 510.035 166 7
341   18012 Christov Christo SK Pétanque Řepy 10.438 507.821 138 13
342   96024 Stoklásek Petr FŇÁKY BRNO 8.063 506.215 201 3
343 Z 21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník 11.378 502.289 22 11
344 Z 12076 Mallatová Barbora PEK Stolín 11.125 501.218 61 6
345 Z 17094 Smitková Alice PC Egrensis 6.282 499.178 248 5
346 Z 25002 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice 7.094 493.396 165 6
347 Z 28034 Kejíková Tereska FENYX Adamov 7.814 491.156 188 9
348   99559 Hrbáček Jan P.C.B.D. 6.157 487.519 224 4
349   16050 Brandýský Vladimír PK Sezemice 8.392 485.021 121 9
350   16001 Moucha Luboš PCP Lipník 9.969 485.014 82 9
351 J 16120 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha 9.689 482.699 62 13
352   16058 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka 7.252 477.159 175 7
353 Z 18131 Marečková Yvonne Orel Řečkovice 8.657 475.899 120 8
354 J 14001 Ježek Jan PEK Stolín 10.219 475.014 95 7
355   24277 Jeřala Pavel PC Sokol Velim 12.767 473.173 35 7
356   97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 10.314 472.537 76 4
357 J 18072 Ondryhal Lukáš PK Polouvsí 10.878 472.088 87 11
358   28032 Došek Martin PPA POZORKA 6.688 469.192 189 4
359   18013 Christovová Irena SK Pétanque Řepy 10.438 469.067 98 12
360   98425 Bílek Rudolf PCP Lipník 9.345 467.519 91 7
361   15051 Hudos Oldřich KLIP Litovel 7.283 465.006 157 9
362 Z 18134 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy 8.142 463.732 113 6
363   21798 Kotas Martin TOP - ORLOVÁ 9.375 460.347 83 5
364   15083 Dřevojan Milan 1. Starobrněnský PK 7.312 459.224 186 5
365   22979 Kratochvíl Slavomír PC Kolová 5.719 451.361 238 6
366   96196 Fabík Arnošt HP Třebíč 9.813 451.143 114 3
367   15071 Vaněk Dominik PC Sokol Velim 7.328 450.508 137 5
368 Z 14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty 10.423 445.118 22 9
369   16060 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka 10.063 441.775 24 5
370   18005 Procházka Josef SK Pétanque Řepy 8.360 436.576 91 10
371   26029 Bury Radim TOP - ORLOVÁ 5.906 433.073 157 3
372   15015 Lacko Matúš SK Sahara Vědomice 5.688 428.972 197 4
373 Z 16029 Kašparová Barbora Petank Club Praha 8.234 421.206 113 7
374   96030 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí 11.500 418.864 0 6
375   16110 Müller Jan PC Mimo Done 7.657 415.305 74 5
376   26060 Mikel Jan SLOPE Brno 10.625 415.269 69 6
377   29027 Iwanuszek Boleslav PAK Albrechtice 11.750 414.657 0 6
378 Z 20714 Chludilová Marie PC Sokol Lipník 8.516 411.880 49 6
379 Z 12061 Cimrman Formánková Hana PC Egrensis 5.453 406.091 183 6
380 J 11040 Shon Šimon 1. KPK Vrchlabí 7.281 405.939 95 5
381 Z 16121 Pražáková Alena PCP Lipník 10.439 401.447 0 7
382   22982 Hrbáček Ivan SLOPE Brno 7.000 401.277 134 2
383   10072 Bradáč Jiří SLOPE Brno 9.250 398.660 69 6
384   25020 Komín Pavel PC AUSTERLITZ 1805 5.375 397.539 172 3
385 Z 16083 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy 8.782 396.519 40 8
386   10031 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 7.063 392.877 172 5
387 Z 16090 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy 4.923 392.693 157 6
388 Z 16079 Kolaříková Josefína UBU Únětice 6.002 391.170 144 8
389   16056 Gardáš Oldřich Orel Řečkovice 4.688 388.707 196 3
390   16146 Zajdák Milan Orel Řečkovice 4.688 388.707 196 3
391 JZ 17045 Tkadlecová Kamila UBU Únětice 5.814 388.453 138 3
392   18060 Kvítek Franjo PC AUSTERLITZ 1805 5.469 380.793 149 4
393   11010 Fereš Jiří PK 1293 Vojnův Městec 4.047 373.654 189 3
394   18136 Hanák Pavel Orel Řečkovice 6.938 370.555 95 7
395 JZ 18043 Rousková Nina PEK Stolín 9.642 370.314 25 7
396   17025 Jílek Milan AURA Havlíčkův Brod 3.625 369.089 195 4
397   19040 Olbort Tomáš Orel Řečkovice 4.750 355.807 138 2
398 Z 98458 Muzikantová Naděžda PC Sokol Lipník 8.437 354.688 0 6
399 Z 28029 Michovská Jana PPA POZORKA 4.064 354.094 176 3
400   13011 Navrátil Petr HAPEK 8.250 347.456 55 7
401   19013 Kmoch Miroslav PCP Lipník 7.315 347.161 22 7
402 Z 98312 Konečná Mariana Kulový blesk Olomouc 6.751 345.917 71 6
403 Z 96043 Bílková Blanka 1. KPK Vrchlabí 7.656 344.022 72 3
404   20724 Rytíř Karel PC Kolová 4.470 342.477 167 5
405   18055 Dostál Pavel Petank Club Praha 7.844 340.027 32 7
406   23049 Brož Oldřich ml. PK 1293 Vojnův Městec 7.625 338.625 83 3
407   18003 Plachý Pavel PC Mimo Done 7.735 333.330 30 6
408 Z 17034 Kobrová Petra 1. KPK Vrchlabí 7.969 331.404 0 4
409   25033 Konopásek Zdeněk POP Praha 2.766 331.126 199 2
410 Z 19028 Berkyová Eva Petank Club Praha 5.845 329.102 79 4
411 Z 18035 Linhartová Aneta AURA Havlíčkův Brod 4.172 326.721 148 6
412 J 18042 Rousek Simon PEK Stolín 9.252 324.184 0 6
413   16033 Buchta Jan PEPEK 3.688 322.291 177 2
414 Z 10046 Poláchová Anna PAK Albrechtice 9.032 321.908 15 6
415   18033 Beránek ml. Josef PK Sezemice 4.000 320.042 158 4
416 Z 17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN 7.751 319.841 59 6
417   10021 Hanzlík Zdeněk PK Mariánské Lázně 9.189 319.027 108 5
418   10033 Velek Ladislav PK Mariánské Lázně 9.189 319.027 108 5
419   21759 Kohoutek Zdeněk PC AUSTERLITZ 1805 4.000 317.938 149 4
420   18057 Zábojník Jan SK Sahara Vědomice 6.750 317.605 45 4
421 Z 18014 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy 7.125 314.165 30 9
422   13046 Salač Miloslav PC Sokol Lipník 6.422 313.696 49 5
423   15073 Malý Josef UBU Únětice 7.453 309.585 0 4
424   19025 Maňák Jan Petank Club Praha 5.875 307.033 32 5
425   24271 Rolínek Michal HRODE KRUMSÍN 4.688 303.597 98 3
426   96205 Švimberský Jan 1. KPK Vrchlabí 8.438 299.609 0 4
427 Z 18039 Javůrková Hana PCFT Sokoleč 7.094 298.946 0 6
428 Z 18080 Bartošová Helena CHRUPEK Chrudim 7.844 297.960 23 7
429 Z 96025 Stoklásková Renata FŇÁKY BRNO 3.594 297.457 135 3
430   18113 Havlín Adam PC Mimo Done 6.564 296.916 30 9
431   12052 Brinzík Štefan PC AUSTERLITZ 1805 2.625 296.509 172 2
432   13045 Chaloupek Miroslav PC Sokol Lipník 6.594 295.622 0 6
433   19037 Fischer Zbyněk PC Sokol PP Hr. Králové 5.032 291.674 79 3
434   19038 Soukup Petr PC Sokol PP Hr. Králové 5.032 291.674 79 3
435   96046 Ježek Vladislav st. PEK Stolín 3.094 291.627 165 2
436 Z 12080 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma 4.626 286.484 87 5
437   16005 Voňka Petr Kulový blesk Olomouc 3.094 284.826 133 3
438   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 7.031 278.702 0 4
439   18052 Šugar Zdeněk SKP Hranice VI-Valšovice 7.626 277.414 0 7
440   15027 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma 7.032 276.569 0 5
441 Z 18133 Lopočová Kristýna HAVAJ CB 2.250 275.683 168 1
442   12069 Kuchař Michal JAPKO 5.383 275.128 20 3
443   21777 Husák Vladimír Carreau Brno 4.000 272.562 109 2
444   27086 Rytíř Jaroslav PC Kolová 4.126 270.959 113 5
445 Z 18079 Valentová Iveta CHRUPEK Chrudim 5.969 269.954 36 4
446   13054 Hildenbrand Benjamin Kulový blesk Olomouc 8.000 267.370 0 2
447 Z 15050 Krystková Alena KLIP Litovel 5.877 265.742 32 8
448 Z 14026 Kloudová Renata CP VARY 2.875 264.139 139 5
449 Z 12060 Pospíšilová Šárka Petank Club Praha 1.500 263.442 187 1
450   13047 Šimíček Ladislav SOKOL Staříč 7.815 263.049 0 6
451   10032 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 4.375 262.927 103 3
452   17059 Kula Tomáš CP VARY 2.813 261.656 139 5
453   29054 Tyrol Pavel CdP Loděnice 5.469 260.043 47 4
454 Z 28037 Dvořáková Tatiana CP VARY 2.626 255.932 139 5
455   10144 Ježíšek Jan SKP Hranice VI-Valšovice 4.188 251.977 83 3
456 Z 28009 Řezníčková Radomíra 1. KPK Vrchlabí 5.672 250.582 42 4
457   25085 Holec Libor PC AUSTERLITZ 1805 2.500 248.665 140 2
458   11060 Kalvoda Vladislav SLOPE Brno 3.125 248.604 123 2
459   17016 Kučera Martin TOP - ORLOVÁ 5.563 248.560 40 5
460 Z 17015 Kučerová Jana TOP - ORLOVÁ 5.563 248.560 40 5
461   22990 Svoboda Jaromír PC AUSTERLITZ 1805 4.032 247.382 92 5
462 Z 26001 Slavíčková Šárka Carreau Brno 1.969 247.222 153 1
463 J 17033 Kobr Štěpán 1. KPK Vrchlabí 5.813 245.626 0 3
464 Z 23072 Plucarová Lenka PC Kolová 6.672 245.118 30 5
465 Z 16028 Braunová Ivana PC AUSTERLITZ 1805 4.438 243.934 92 3
466 Z 96163 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech 5.875 241.972 0 4
467 Z 18021 Čapková Věra SK Pétanque Řepy 5.939 241.365 0 8
468 Z 27063 Mrlinová Jana FENYX Adamov 7.844 240.284 0 8
469 J 15055 Srnský Jakub 1. KPK Vrchlabí 6.250 240.281 0 3
470 Z 17091 Děcká Klára PAK Albrechtice 6.657 239.960 15 7
471 JZ 15056 Shonová Eliška 1. KPK Vrchlabí 5.406 239.551 17 3
472 Z 12035 Horálková Ivana SKP Kulová osma 5.688 239.520 0 6
473   15085 Hruška Zdeněk 1. Starobrněnský PK 2.500 238.408 125 1
474   11051 Stloukal Jan PEPEK 1.813 238.195 149 1
475   10094 Šatra František PC Egrensis 5.969 235.399 45 6
476   10135 Ton Petr 1. KPK Vrchlabí 6.000 234.866 0 4
477 Z 98352 Švimberská Blanka 1. KPK Vrchlabí 6.438 234.688 0 4
478   15078 Vérosta David HP Třebíč 8.750 232.867 0 3
479   15052 Macek Petr KLIP Litovel 3.532 228.696 83 4
480 Z 18010 Gruber Petr SK Pétanque Řepy 3.283 227.846 79 5
481   16064 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka 5.406 227.524 0 2
482 J 17021 Marek Kryštof PEK Stolín 6.438 224.413 0 4
483 Z 14010 Bayer Kamarádová Marie P.C.B.D. 1.797 222.563 134 2
484 Z 10060 Petrasová Blanka PPA POZORKA 2.250 222.511 123 1
485   10065 Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN 5.688 222.234 0 3
486 Z 18034 Ondráčková Marie CHRUPEK Chrudim 3.235 221.323 89 4
487   15005 Polách Josef PAK Albrechtice 5.719 220.143 0 4
488   96108 Hanč Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 1.703 219.834 138 2
489   15026 Čermák Jiří CdP Loděnice 4.094 219.708 51 4
490 Z 26025 Krůlová Jaroslava PAK Albrechtice 4.844 218.121 44 4
491   98311 Konečný Pavel Kulový blesk Olomouc 4.563 216.506 35 4
492   16055 Brdíčko David Orel Řečkovice 4.001 216.302 77 4
493   17087 Plaček Matyáš PC Mimo Done 4.921 214.571 0 5
494 Z 11014 Ježíšková Božena SKP Hranice VI-Valšovice 5.344 212.201 15 5
495 Z 17038 Šamšulová Jana KLIP Litovel 4.562 211.675 15 4
496   96115 Karbulka Jan ČPK Poděbrady 2.563 211.269 87 2
497 Z 13075 Kučerova-Habásková Miroslava AURA Havlíčkův Brod 1.719 210.258 128 1
498 J 18106 Geisler Dan PEK Stolín 5.375 206.791 0 4
499   16089 Řezník Alois SK Pétanque Řepy 2.266 206.563 96 3
500   10027 Pešťák Miroslav PK Mariánské Lázně 2.125 204.020 103 1
501   18111 Rieger František PC Mimo Done 4.063 202.764 33 5
502 Z 18104 Víchová Zuzana CdP Loděnice 3.782 202.164 51 4
503   28002 Tymeš ml. Jiří PC Sokol Lipník 4.376 200.027 0 3
504 Z 27051 Srnská Jana 1. KPK Vrchlabí 5.032 199.815 0 5
505 J 15072 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim 3.024 198.058 71 4
506 Z 18011 Gruberová Jiřina SK Pétanque Řepy 2.595 196.237 79 4
507   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 4.813 195.931 0 4
508   13066 Ondruška Pavel SKP Hranice VI-Valšovice 2.625 194.430 83 2
509   24319 Jarůšek Miroslav PC Kolová 1.844 194.032 113 4
510 Z 24320 Vančurová Romana PC Kolová 1.844 194.032 113 4
511 Z 13072 Kovářová Lucie Bowle 09 Klatovy 1.719 193.692 123 2
512   15084 Semotam Jan 1. Starobrněnský PK 4.062 193.158 61 3
513 Z 18114 Havlínová Věra PC Mimo Done 4.040 191.557 20 6
514 Z 16019 Kohutová Jana SOKOL Staříč 5.438 191.010 0 4
515   29053 Hytych Petr CdP Loděnice 3.501 190.687 47 3
516 Z 96181 Březinová Ivana HP Třebíč 7.000 190.390 0 2
517 JZ 17067 Dudašková Michaela Orel Řečkovice 4.095 188.566 48 5
518 Z 23055 Husáková Petra FRAPECO 4.078 188.430 30 2
519   12033 Borovička Oldřich SKP Kulová osma 5.094 188.193 0 4
520 Z 13070 Gazdová Martina P.C.B.D. 4.406 187.617 38 2
521 Z 14007 Straková Jaruška FENYX Adamov 3.344 186.204 68 2
522   14025 Rovný Jiří SKP Kulová osma 4.751 184.418 0 4
523   13055 Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ 5.125 183.429 0 2
524   15049 Pavlů Ladislav KLIP Litovel 3.751 183.194 32 6
525 Z 16139 Visingerová Dana PCP Lipník 3.297 182.874 41 4
526 Z 15031 Fárová Helena SKP Kulová osma 4.406 182.147 0 5
527 J 18041 Rieger Hubert PC Mimo Done 3.594 180.722 33 4
528   96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 4.563 178.137 0 2
529 Z 19009 Almaghrebi Alice PK Sezemice 2.939 176.279 53 4
530   19008 Pavlas Lukáš PK Sezemice 2.939 176.279 53 4
531   99591 Imlauf Jan PC Kolová 2.188 174.391 83 2
532   15032 Fára Jindřich SKP Kulová osma 4.000 167.838 0 4
533 Z 16052 Krejčířová Magda Orel Řečkovice 3.470 167.627 48 4
534 J 16004 Šimara Matěj PAK Albrechtice 4.750 167.145 0 4
535   18085 Skokan Miroslav CHRUPEK Chrudim 1.672 162.705 89 2
536 Z 18059 Vítovcová Karolína Bowle 09 Klatovy 5.281 159.717 35 4
537   99551 Tymeš Jiří PC Sokol Lipník 3.406 159.529 0 3
538   10175 Zdobinský Michal PC Sokol Lipník 4.000 157.201 0 2
539 J 17006 Král Jan HAVAJ CB 3.532 156.279 0 2
540 Z 14088 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha 0.781 152.813 113 1
541   14084 Jankovský Ondřej Petank Club Praha 0.781 152.813 113 1
542 J 16003 Mrowiec Daniel PAK Albrechtice 4.375 152.796 0 5
543   16148 Zderadička Jiří CdP Loděnice 2.563 152.073 47 3
544   14095 Kocián Adam PC Egrensis 5.031 150.410 45 3
545   16065 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka 2.032 148.755 64 3
546 Z 18028 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy 3.072 146.746 20 4
547 Z 16141 Dudašková Blanka Orel Řečkovice 2.876 144.223 48 3
548   21795 Šlapanský Luboš St. SLOPE Brno 5.031 143.653 23 2
549 Z 15075 Švecová Ludmila 1. KPK Vrchlabí 3.720 140.390 0 4
550   16011 Novotný Karel CdP Loděnice 2.063 138.901 51 2
551   26022 Gratcl Martin SKP Hranice VI-Valšovice 3.282 136.670 15 4
552 J 19034 Valošek Hugo PK Polouvsí 3.500 130.766 0 3
553 Z 17095 Vedralová Alena 1. KPK Vrchlabí 2.906 130.490 17 3
554 Z 15018 Končeková Zdena SK Sahara Vědomice 2.626 123.683 15 4
555 Z 15019 Vápeníková Růženka SK Sahara Vědomice 2.626 123.683 15 4
556 JZ 16136 Marková Johana PEK Stolín 3.563 122.617 0 2
557   21823 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice 3.500 122.547 0 3
558   21820 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice 3.500 122.547 0 3
559   14061 Schneider Milan SKP Kulová osma 2.938 121.570 0 3
560   24207 Chovan Pavel P.C.B.D. 1.063 119.046 67 1
561   15028 Čížek Michal Petank Club Praha 2.578 119.044 0 3
562   25016 Přibyl Miroslav PK Osika Plzeň 1.125 118.444 64 2
563   19027 Jelínek Martin Petank Club Praha 2.594 117.951 0 3
564 Z 96210 Bartošová Zuzana 1. KPK Vrchlabí 2.563 116.983 0 1
565   13083 Janoš Jiří FRAPECO 3.125 116.321 0 2
566   26080 Janda Pavel 1. Starobrněnský PK 3.188 115.848 0 2
567 Z 12055 Boušová Ludmila PEK Stolín 3.750 114.664 0 1
568   96052 Vejrek Vladimír PEK Stolín 3.750 114.664 0 1
569   18004 Dolan Petr CHRUPEK Chrudim 1.906 114.644 36 2
570   20711 Koucký Radek PC Sokol Lipník 2.375 113.703 0 1
571 Z 13063 Vajová Eva 1. KPK Vrchlabí 3.000 112.212 0 2
572   22953 Drmola David HRODE KRUMSÍN 2.750 111.403 0 1
573   96022 Orság Oskar St. FŇÁKY BRNO 2.626 110.287 0 2
574 Z 96021 Orságová Alexandra FŇÁKY BRNO 2.626 110.287 0 2
575   29060 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice 2.875 108.962 0 3
576 J 17004 Král Václav HAVAJ CB 2.500 108.287 0 2
577   27014 Němec Vladimír 1. Starobrněnský PK 1.000 107.248 59 1
578   97240 Petura Jaroslav 1. Starobrněnský PK 1.000 107.248 59 1
579   25042 Dvořák Jaroslav HP Třebíč 3.500 107.009 0 1
580 Z 15077 Johnová Monika HP Třebíč 3.500 107.009 0 1
581   13028 Hobža Vladimír Club Rodamiento 2.720 106.137 0 3
582   19005 Žídek Ivo SOKOL Staříč 2.563 103.911 0 2
583   15079 Pejsar Michal HP Třebíč 3.250 99.366 0 1
584   15080 Šponer Kamil HP Třebíč 3.250 99.366 0 1
585   29052 Paták Jan CdP Loděnice 2.719 98.590 0 3
586   14033 Bořánek Miloslav Bowle 09 Klatovy 2.188 94.898 0 2
587   10038 Knespl Michal JAPKO 1.938 92.758 0 1
588   10037 Vochoč Ondřej JAPKO 1.938 92.758 0 1
589   96102 Vejrek Pavel PEK Stolín 3.000 91.731 0 1
590 J 16017 Houžka František SK Sahara Vědomice 0.977 88.948 40 2
591   16061 Melen Jaroslav Spolek Park Grébovka 0.469 87.888 64 1
592   14078 Brichta Tomáš Petank Club Praha 0.922 85.703 35 1
593 Z 18122 Macháčková Věra CHRUPEK Chrudim 2.251 83.900 0 5
594   10022 Chval Jiří PK Mariánské Lázně 0.938 83.568 39 1
595   10069 Fučík Martin PKK Třebíč 3.500 83.381 0 1
596   12003 König Drahomír SOKOL Staříč 1.969 81.464 0 2
597   18137 Steiner Rolf Orel Řečkovice 1.281 78.406 23 2
598 JZ 18025 Pastorková Lucie SK Pétanque Řepy 1.938 77.957 0 1
599   19045 Mošna Josef 1. KPK Vrchlabí 1.875 77.813 0 1
600 Z 21807 Puldová Ivana PCP Lipník 1.938 77.657 0 2
601 J 17005 Král Jiří HAVAJ CB 1.782 76.388 0 2
602   18095 Hanuš Zdeněk SPORT Kolín 1.844 75.934 0 2
603 Z 97262 Žídková Lenka SOKOL Staříč 0.875 75.877 34 1
604 Z 18044 Jaworková Monika TOP - ORLOVÁ 2.375 75.786 0 2
605   21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 1.781 75.486 0 2
606 JZ 18097 Mašková Markéta 1. KPK Vrchlabí 1.875 75.443 0 1
607   10008 Gavlas Ivo PC Sokol PP Hr. Králové 0.531 74.683 49 1
608   18128 Skřivan Jakub PC Mimo Done 1.859 74.306 0 2
609   23100 Hromek Jiří FENYX Adamov 1.312 72.909 23 2
610   27045 Husák Jaroslav FRAPECO 0.828 71.995 30 1
611   28024 Stacke František SLOPE Brno 2.063 71.469 0 2
612   26020 Jakeš Martin SKP Hranice VI-Valšovice 1.969 67.388 0 3
613   19032 Jurč Pavel PC Egrensis 2.109 67.137 0 2
614 Z 20700 Bytešníková Zlatuše Carreau Brno 0.656 66.146 34 1
615 Z 24239 Petrášová Klára Carreau Brno 0.656 66.146 34 1
616 Z 19029 Kudláčková Vlasta SLOPE Brno 1.501 66.122 0 2
617   18129 Závodný David PK Sezemice 0.500 66.063 42 1
618   16023 Hrotík Igor SLOPE Brno 1.250 64.847 18 2
619   19015 Lukaševič Jan PC Mimo Done 1.640 62.092 0 2
620   19026 Rendjambe Amos Petank Club Praha 1.469 61.422 0 2
621   15041 Šupol Miloslav AURA Havlíčkův Brod 1.813 61.149 0 2
622   96089 Hnilica Pavel P.C.B.D. 2.000 61.148 0 1
623   27071 Matoušek Jakub PKK Třebíč 2.000 61.148 0 1
624   27073 Matoušek Jiří PKK Třebíč 2.000 61.148 0 1
625   21776 Krupica Zbyněk Carreau Brno 1.500 60.765 0 1
626   21840 Žampach Jiří AURA Havlíčkův Brod 1.750 59.945 0 1
627   19014 Plachá Lucie PC Mimo Done 1.406 58.359 0 1
628 J 18107 Bejšovec Michal Orel Řečkovice 1.751 56.452 0 2
629   18074 Lukeš Jakub 1. KPK Vrchlabí 1.375 55.325 0 1
630 JZ 17076 Horčicová Tereza SLOPE Brno 1.688 54.623 0 2
631   12036 Pavýza Milan SKP Kulová osma 1.188 53.766 0 1
632   15012 Benčík Pavel PC Egrensis 1.657 53.700 0 2
633   18087 Musil Josef SPORT Kolín 0.516 51.724 27 1
634 J 18089 Musil Pavel SPORT Kolín 0.516 51.724 27 1
635   14021 Grepl Zbyněk KLIP Litovel 1.313 50.340 0 2
636   10136 Bartejs Lukáš PKK Třebíč 2.000 50.120 0 1
637   29037 Moos Dušan Carreau Brno 1.438 47.670 0 1
638   16084 Prajer Milan SK Pétanque Řepy 1.344 47.521 0 2
639 JZ 17085 Farská Natálie 1. KPK Vrchlabí 1.125 45.266 0 1
640   18112 Hybler Jan PC Mimo Done 1.063 44.094 0 1
641   16114 Trudič Miroslav PEK Stolín 1.438 43.954 0 1
642   17028 Horčica Vojtěch SLOPE Brno 1.500 43.905 0 1
643   19046 Palička Dominik SKP Hranice VI-Valšovice 1.188 41.480 0 2
644   21859 Popelka Josef KLIP Litovel 0.906 40.653 0 1
645   22980 Kyzivát Petr PC Kolová 0.250 40.057 29 1
646 Z 19051 Joslová Inka POP Praha 0.953 39.555 0 1
647 Z 12074 Ježková Iva PEK Stolín 1.000 39.336 0 1
648   18118 Hýbela Rudolf BePeC 2016 0.438 36.431 15 1
649 Z 18115 Kokešová Marie BePeC 2016 0.438 36.431 15 1
650 Z 18143 Straková Helena BePeC 2016 0.438 36.431 15 1
651   24258 Čermák Wilhelm 1. KPK Vrchlabí 1.188 36.310 0 1
652   18069 Gráfik Jiří PK Polouvsí 0.969 35.590 0 1
653 Z 18061 Štěpánková Zdeńka 1. KPK Vrchlabí 1.063 32.488 0 1
654   19020 Van Staden André Spolek Park Grébovka 0.188 32.293 24 1
655   19030 Krojidlo Karel PCFT Sokoleč 0.938 31.632 0 1
656 J 17061 Botek Jan Orel Řečkovice 1.063 31.099 0 1
657   18082 Šorm Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.781 30.731 0 1
658 Z 18083 Šormová Olga CHRUPEK Chrudim 0.781 30.731 0 1
659   25092 Brabec Petr POP Praha 0.938 30.128 0 2
660   27083 Kučera Bohumil POP Praha 0.938 30.128 0 2
661   14063 Holec Ondřej P.C.B.D. 0.875 28.697 0 1
662 Z 15017 Kikalová Jindra SK Sahara Vědomice 0.563 26.930 0 1
663   97242 Rychtář Karel 1. Starobrněnský PK 1.125 26.801 0 1
664   14066 Šašek Martin 1. Starobrněnský PK 1.125 26.801 0 1
665   98439 Šolc Filip AURA Havlíčkův Brod 1.000 26.454 0 1
666 Z 15089 Rodková Ludmila SOKOL Staříč 0.875 25.343 0 1
667 Z 96042 Tauchmanová Jana 1. KPK Vrchlabí 0.156 24.520 17 1
668 Z 18045 Míčková Adriana TOP - ORLOVÁ 0.813 24.436 0 1
669   27072 Kousal Radim PKK Třebíč 0.781 23.886 0 1
670   15076 Mifka Ondřej HP Třebíč 0.781 23.886 0 1
671 Z 18015 Kučerová Jitka SK Pétanque Řepy 0.750 23.858 0 1
672   18073 Patala David PK Polouvsí 0.594 21.813 0 1
673 Z 18101 Urbanovská Kateřina PK Polouvsí 0.594 21.813 0 1
674   25047 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech 0.594 20.912 0 1
675 Z 21829 Nováková Mária Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.625 19.781 0 1
676   21819 Žbánek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.625 19.781 0 1
677   13056 Mališ David TOP - ORLOVÁ 0.625 18.797 0 1
678   97291 Končel Petr CP VARY 1.250 16.678 0 1
679   18054 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha 0.344 16.213 0 1
680 J 19011 Menšík Kryštov PEK Stolín 0.469 15.816 0 1
681 J 19031 Říha Filip PC Egrensis 0.688 15.224 0 1
682   19036 Jurák Michal AURA Havlíčkův Brod 0.281 13.465 0 1
683   12012 Valenta Milan AURA Havlíčkův Brod 0.281 13.465 0 1
684 Z 10095 Lux-Šatrová Veronika PC Egrensis 0.875 11.674 0 1
685 Z 19023 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1 0.313 11.007 0 1
686 Z 16044 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.313 11.007 0 1
687   96109 Hradský Vladimír FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
688   20626 Krajíček David FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
689 Z 26005 Krajíčková Petra FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
690 Z 10092 Stephan Ingrid PC Egrensis 0.688 9.173 0 1
691   16046 Weinberger Wilhelm PC Egrensis 0.688 9.173 0 1
692 Z 19022 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.219 7.705 0 1
693 Z 16043 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.219 7.705 0 1
694   15040 Bozděch Robert CP VARY 0.063 2.141 0 1
695 Z 15036 Sojková Lenka CP VARY 0.063 2.141 0 1
696   14091 Balík Martin Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
697   15030 Balík Pavel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
698   17046 Bambous Jiří SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
699 Z 23036 Barešová Hana PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
700   28003 Basař Josef PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
701 J 17082 Bayer Šimon SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
702   21808 Bayer Tomáš PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
703   27001 Bednář Svatopluk SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
704   27002 Bednář Michal SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
705   27012 Bednář Martin SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
706 Z 27009 Bednářová Jitka SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
707   10100 Bernát Miroslav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
708 Z 10101 Bernátová Zdenka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
709   13025 Beseda Daniel Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
710 Z 13050 Blaschková Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
711 Z 15039 Bozděchová Šárka CP VARY 0.000 0.000 0 0
712   16002 Brabec Jiří PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
713   10009 Branda Jaroslav PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
714   96225 Brož Karel SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
715 Z 23033 Brožová Jitka PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
716 Z 16118 Bubeníková Blanka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
717   22957 Buchtele Petr St. PC Kolová 0.000 0.000 0 0
718   13006 Bureš Pavel ml. HAPEK 0.000 0.000 0 0
719   96141 Březina Jiří Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
720 JZ 17040 Charvátová Šárka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
721   19021 Chodůr Peter HRODE KRUMSÍN 0.000 0.000 0 0
722 J 17066 Cimala Vít Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
723 Z 11008 Daňková Hana SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
724   16035 Defer Thierry PEPEK 0.000 0.000 0 0
725 Z 11007 Dimitrovová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
726   18119 Dobeš Petr BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
727   96100 Dohnal Karel POP Praha 0.000 0.000 0 0
728   27082 Dostál Jaromír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
729   19024 Dostál Pavel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
730 Z 16037 Douděrová Bohuslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
731   10133 Duda Rainer PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
732 Z 18125 Dušková Alžběta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
733 Z 96099 Dušková Marie POP Praha 0.000 0.000 0 0
734   99529 Dvořák Josef PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
735 Z 19018 Dvořáková Barbora PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
736   27085 Dědina Martin POP Praha 0.000 0.000 0 0
737   28033 Faber Michal PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
738 Z 21746 Fabíková Andrea HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
739 Z 96190 Fabíková Silvie HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
740   16034 Fedor Petr PEPEK 0.000 0.000 0 0
741 J 12001 Ferlay Matyáš Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
742   21845 Fitzner Robert UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
743 J 18121 Fišer Petr BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
744   17099 Friedel Tomáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
745   16013 Fryš Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
746 Z 10035 Fukalová Šárka JAPKO 0.000 0.000 0 0
747   97290 Fürst Jiří CP VARY 0.000 0.000 0 0
748 Z 13048 Gavlasová Šárka PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
749   11019 Gruber Josef FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
750   15024 Górski Pawel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
751   24311 Habásko Petr AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
752 JZ 17075 Haraštová Nella SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
753 Z 98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
754 Z 21796 Hašková Petra SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
755 Z 98476 Hejlová Irena P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
756 Z 27011 Hejmalová Lucie SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
757   14070 Hledík Zdeněk AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
758 JZ 15063 Hodboďová Kateřina POP Praha 0.000 0.000 0 0
759 JZ 17092 Hodboďová Adéla POP Praha 0.000 0.000 0 0
760   13049 Holický Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
761 Z 10108 Horová Šárka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
762 Z 96135 Horáková Radka ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
763   13065 Houška Karel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
764 Z 15044 Hošková Stanislava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
765 Z 10110 Hudečková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
766   21934 Hudik Jan P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
767 Z 24221 Hutáková Jana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
768 Z 10111 Hyklová Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
769   96044 Hájek Stanislav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
770 Z 24315 Hájková Dorota PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
771   15082 Hůrek Václav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
772 Z 18117 Hýbelová Jitka BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
773   14057 Jablonský Lukáš PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
774 Z 29022 Jakešová Gabriela SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
775 Z 10112 Janatková Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
776   26079 Janda Josef 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
777 Z 16143 Jarošová Renata PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
778 Z 10036 Javůrková Klára JAPKO 0.000 0.000 0 0
779   96018 Jedlička Rostislav FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
780 Z 96019 Jedličková Helena FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
781 JZ 19048 Jelínková Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
782 JZ 19049 Jelínková Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
783   24278 Jeřala Lukáš PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
784   25030 Jeřala Václav PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
785 Z 11034 Jeřalová Hana PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
786 Z 16038 Jeřábková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
787   23093 Johanovský Václav PC Kolová 0.000 0.000 0 0
788 Z 16039 Jonášová Jitka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
789   14089 Jílek Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
790   21769 Kacerovský Filip PC Kolová 0.000 0.000 0 0
791   14103 Kalianko Josef PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
792   27003 Kallus Tomáš SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
793   14023 Karban Pavel PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
794   10080 Kauer Helmut PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
795 Z 18144 Kepáková Jana BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
796 Z 16119 Kernerová Michala Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
797   19033 Kirschner Michel PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
798 Z 19047 Kirschner Brigitte PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
799   14077 Klír Daniel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
800   18116 Kokeš Vladimír BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
801   98488 Konečný Jonáš Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
802 J 15035 Končel Filip CP VARY 0.000 0.000 0 0
803   16062 Korselt Václav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
804 Z 12031 Koudelková Ema SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
805 Z 27074 Kousalová Michaela PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
806 Z 18022 Kousalíková Marie SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
807   26039 Kozelský Martin SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
808 J 19004 Koželský Pavel Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
809   24224 Kočiš Tomáš UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
810 Z 15045 Kočová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
811 Z 19006 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
812   18037 Kratochvíl Libor CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
813   15037 Kraus Michal CP VARY 0.000 0.000 0 0
814   99502 Kravka Jaroslav P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
815 Z 17003 Králová Alena HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
816 Z 16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
817   16042 Kubát Josef SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
818   13018 Kuchyňka Jan st. HAPEK 0.000 0.000 0 0
819 Z 18062 Kulhavá Kateřina PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
820   19039 Kuman Pavel Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
821   11047 Kunc Tomáš JAPKO 0.000 0.000 0 0
822 Z 18127 Kuncová Lenka PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
823 Z 12025 Kučerová Marie SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
824   18040 Kára Petr PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
825 J 19043 Kúřil Josef 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
826 Z 19052 Lazarová Blanka BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
827   16030 Lelek Bohuslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
828   17007 Lengál Petr HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
829   17057 Lochman Filip PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
830   15002 Lukáš Vít PLUK Jablonec 0.000 0.000 0 0
831   96130 Lébl Vratislav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
832   25035 Machovec Libor PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
833   13080 Majer Josef UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
834 Z 13081 Majerová Ivana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
835 Z 12058 Malinská Ivana 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
836   23034 Malivánek Karel PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
837   19010 Marek Martin PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
838   21821 Mašek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
839   19041 Mašek Milan 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
840 J 19012 Menšík Štěpán PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
841 J 16128 Merta Jáchym 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
842   18099 Merta Lukáš 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
843 JZ 16129 Mertová Anežka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
844 Z 15038 Michálková Barbora CP VARY 0.000 0.000 0 0
845   24225 Mikšovský Milan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
846 JZ 15014 Moosová Tereza Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
847 Z 17074 Moučková Věra SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
848 Z 96151 Možíšová Petra FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
849 Z 23083 Mrňáková Dagmar AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
850   16057 Musil Stanislav Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
851   18090 Musil Martin SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
852   18091 Musil Jan SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
853 Z 18088 Musilová Václava SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
854   21757 Mužík Miroslav VARAN 0.000 0.000 0 0
855   23069 Míček Martin PC Kolová 0.000 0.000 0 0
856   12026 Navrátil Milan SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
857 Z 16009 Navrátilová Kateřina HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
858   10026 Novotný Miroslav PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
859 J 17063 Novotný Samuel Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
860   17024 Novák Boris Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
861   15061 Němec Petr ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
862 Z 14093 Ondryášová Nika FRAPECO 0.000 0.000 0 0
863   25073 Pacák Radim PC Kolová 0.000 0.000 0 0
864 Z 12059 Paták Beatrice CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
865 J 18050 Peprníček Jan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
866   96056 Petržela Miloslav HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
867   98418 Pešout Miroslav CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
868 Z 10028 Pešťáková Jaroslava PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
869 Z 12032 Pinkasová Marie Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
870   10029 Pipta Jan PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
871   96229 Plesník Vladimír SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
872   19035 Pokorný Petr AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
873 JZ 19042 Poláková Pavlína 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
874   17047 Proseč Václav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
875 Z 15053 Provazníková Petra PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
876 J 18026 Ptáček Tomáš SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
877   21811 Pulda Miroš PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
878 Z 29021 Přibylová Eva PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
879   15092 Rendek Tomáš Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
880   26086 Rendek Miroslav Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
881 Z 21825 Rendeková Eva Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
882 J 16131 Rod Daniel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
883 JZ 16130 Rodová Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
884   96121 Roubín Pavel ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
885 Z 98305 Rychtářová Stanislava 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
886   27075 Rössl Michal PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
887 Z 17008 Růžičková Milada HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
888 Z 98417 Růžičková Jarmila CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
889 Z 17050 Rückerová Blanka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
890   11057 Salmi Makhlouf UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
891   12084 Schaal Peter PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
892 Z 96041 Schliegsbirová Zdenka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
893   26023 Skácel Jaroslav SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
894   96050 Smola Jaroslav st. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
895   19007 Smělý Jiří SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
896 J 17043 Soukup Vojtěch Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
897 Z 16006 Soukupová Irena Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
898   19053 Spilka Jan CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
899   96095 Stejskal František P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
900   18098 Strouhal Pavel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
901 JZ 16132 Strouhalová Adéla 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
902 JZ 16133 Strouhalová Terezie 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
903   96129 Strych Jaromír ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
904 Z 27052 Svobodová Zuzana PC Kolová 0.000 0.000 0 0
905   18110 Tintěra Milan VARAN 0.000 0.000 0 0
906 Z 21756 Tintěrová Kateřina VARAN 0.000 0.000 0 0
907   16026 Tomášek David PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
908 J 18051 Tomášek Jan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
909 Z 99602 Vahalová Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
910   14005 Vais Martin JAPKO 0.000 0.000 0 0
911 Z 21837 Valenzová Helena VARAN 0.000 0.000 0 0
912   96026 Valášek Jiří FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
913 Z 96027 Valášková Kateřina FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
914   16140 Van Den Heuvel Johannes Lambertus 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
915   18102 Vedral Jan 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
916   17058 Vejvoda Vojtěch PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
917 J 17030 Vencl Aleš ml. 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
918   17036 Vilím Jiří SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
919 Z 17037 Vilímová Hana SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
920 Z 10128 Vinopalová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
921   14082 Vinter Jan Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
922 Z 96213 Vokrouhlíková Věra POP Praha 0.000 0.000 0 0
923 Z 18049 Vondrová Hana PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
924   19016 Vostradovský Tomáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
925   21827 Vozka Jiří Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
926 Z 18094 Vrbová Jana SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
927 Z 16137 Waclawiková Agáta Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
928   16045 Warzecha Stephan PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
929   11035 Wenig Thomas PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
930   10041 Zahradník Miloš JAPKO 0.000 0.000 0 0
931 Z 13024 Zapletalová Gabriela HAPEK 0.000 0.000 0 0
932 JZ 16134 Zbořilová Vendula 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
933 JZ 16135 Zbořilová Nikola 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
934 Z 17100 Zenklová Iveta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
935 Z 19050 Zibura Ladislav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
936   10098 Ziegler Jochen PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
937   96127 Znamínko Václav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
938   28036 Zoubek Jindřich CP VARY 0.000 0.000 0 0
939   14090 Zálešák Stanislav Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
940 Z 26041 Šebestová Zdeňka SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
941   20689 Šeda Zdeněk PEPEK 0.000 0.000 0 0
942 JZ 19002 Šilarová Markéta Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
943 JZ 19003 Šilarová Vendula Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
944   29043 Šildberger František 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
945   15048 Šimek Jan CP VARY 0.000 0.000 0 0
946   97294 Šimek Petr CP VARY 0.000 0.000 0 0
947   96117 Šimák Milan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
948   22959 Škarda Jiří PC Kolová 0.000 0.000 0 0
949 JZ 16126 Šlezarová Eva 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
950 JZ 16127 Šlezarová Anna 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
951   14054 Šmic Ivan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
952 Z 18120 Šnajdrová Ivana BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
953   97297 Šrubař Jiří Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
954   99537 Šrubař Michal Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
955 Z 18135 Štverková Renata 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
956   24232 Štípek František UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
957 Z 21789 Šťávová Eva ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
958 Z 21842 Žampachová Eva AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
959 Z 13053 Žipková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
960 J 16012 Čanda Jakub Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
961   17049 Čarek Petr Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
962 J 19044 Čejpa Marek 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
963   16059 Čermák Tomáš Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
964 Z 98369 Čermáková Anna SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
965 Z 14022 Řezníčková Anna PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
966 Z 16066 Řezáčová Svatava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
967 Z 19017 Říhová Eliška PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0