Č
e s k á a s o c i a c e p é t a n q u e k l u b ů V á s z v e
!
Zajimají Vás výsledky turnajů a pozvánky? Klikněte na podtržené.
!
Datum
Název turnaje
Pořadatel
Místo konání
3/2/1
Poznámka
Termíny MS, ME
16.-20.7.
MS seniorů
Švýcarsko
Ženeva
3
MS
5.-7.9.
MS juniorů
ČR
Brno, Vodová
3
MS
7.-9.11.
ME ženy
Německo
Rastatu
3
ME
25.01.2003
Golden Boule
CTP Ořech
Hala Troja Praha
3
08.03.2003
MDŽ open
CTP Ořech
Ořech
2
22.03.2003
Jarní lipnické koule
PC Sokol Lipník
Lipník u B. n. J.
3
05.04.2003
MPO - Velká cena Radegast
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
05.04.2003
HEJ-RUP pohár
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
05.04.2003
Sokol Cup
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
05.04.2003
VC Radegast B
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
12.04.2003
O Tlustou Bertu
PC Vary
Loket
2
19.04.2003
O brněnskou kouli
Fňáky Brno
Areál SOKOLA Brno I
3
19.04.2003
Vo překvápko kolářa Kudrnu"
Fňáky Brno
Areál SOKOLA Brno I
3
26.04.2003
Krajský přebor Karlovy Vary OPEN
PC Kolová + SK VARAN
Kolová
2
26.04.2003
Krajský přebor "B" (odpolední)
PC Kolová + SK VARAN
Kolová
2
01.05.2003
VC ARTIDA
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
01.05.2003
Turnaj "ALGIDA" - turnaj juniorů
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
01.05.2003
Ořešský pohár
CTP Ořech
Ořech
2
02.05.2003
Malý noční pivní turnaj
CTP Ořech
Ořech
2
03.05.2003
Prvomájové koule barona Prášila
CTP Ořech
Ořech
2
04.05.2003
Májové prasátko
CTP Ořech
Ořech
2
10.05.2003
PENZION CUP
PCP Lipník
Lipník - penzion
2
10.05.2003
Chateau Náměšť
Kulový Blesk
Náměšť na Hané
3
10.05.2003
DALKIA CUP
Kulový Blesk
Náměšť na Hané
3
17.05.2003
Májové koule
PC Kolová
Kolová
3
17.05.2003
Májové koule "B"
PC Kolová
Kolová
3
17.05.2003
MČR žen
ČPK Poděbrady
Poděbrady
3
MČR
24.05.2003
Poděbradka Cup
ČPK Poděbrady
Poděbrady
3
24.05.2003
MČR - junioři
SLOPE Brno
Jedovnice
3
MČR
31.05.2003
MČR - jednotlivci
Carreau
Lednice na Moravě
1
MČR
31.05.2003
Havlíčkobrodské koule
Žhavé koule
Havlíčkův Brod
3
07.06.2003
Noční čarodějnice
PC Sokol Lipník
Lipník u B. n. J.
2
07.06.2003
Velká cena REDA
SLOPE Brno
Brno - Slatina
2
14.06.2003
MČR trojic
PC Kolová
Kolová
3
MČR
21.06.2003
Egrensis Cup
PC Kolová
Kolová
2
21.06.2003
Pohár Krále Jiřího
ČPK Poděbrady
Poděbrady
2
21.06.2003
Egrensis Cup "B"
PC Kolová
Kolová
2
28.06.2003
MČR - dvojice
APEC
Česká Třebová
2
MČR
05.07.2003
Vo Jarinovy koule
HP Třebíč
Hartvíkovice
3
06.07.2003
Supermeele
HP Třebíč
Hartvíkovice
1
06.07.2003
Turnaj dětí
HP Třebíč
Hartvíkovice
1
12.07.2003
AVOKÁDO CUP (býv.RICARD)
SK VARAN + POP
Praha - Troja
3
12.07.2003
BARENTZ CUP
SK VARAN + POP
Praha - Troja
3
19.07.2003
Krumsínská HRODA
Hrode Krumsín
Krumsín
3
19.07.2003
M-CUP
Hrode Krumsín
Krumsín
3
19.07.2003
Prázdninové koule
PC Sokol Lipník
Lipník u B. n. J.
2
26.07.2003
Stolínský křečák + Globe Cup
PEK Stolín
Stolín u Červ. Kostelc
3
26.07.2003
Globe Cup
PEK Stolín
Stolín u Červ. Kostelc
3
27.07.2003
Krakonošovy koule (Baláčkův memori
KPK Vrchlabí
Vrchlabí
3
27.07.2003
O Pohár Sklípku
KPK Vrchlabí
Vrchlabí
3
02.08.2003
O kořist z Mordové rokle
PCP Lipník
Lipník u B. n. J. - pe
3
03.08.2003
Střelec roku (soutěž jednotlivců)
PCP Lipník
Lipník u B. n. J. - pe
1
03.08.2003
Olšany MIX GRIL OPEN
SLOPE Brno
Farma Bolka Polívky
2
09.08.2003
SUNDAY Cup
ČPK Poděbrady
Poděbrady
3
16.08.2003
IV. Grand Prix d´Austerlitz
SLOPE Brno
Slavkov u Brna
3
16.08.2003
R.Jelínek CUP
SLOPE Brno
Slavkov u Brna
3
17.08.2003
Vendeta
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
23.08.2003
Podřipský pohár
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
23.08.2003
Pohár Praotce Čecha
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
30.08.2003
JB Superpohár týmů
CTP Ořech
Ořech
6
13.09.2003
MČR smíšených dvojic
CTP Ořech
Ořech
2
MČR
20.09.2003
O pohár barona Trencka
1.SbPK
Brno-Lužánky
3
20.09.2003
Poděbradský pohár
ČPK Poděbrady
Poděbrady
2
20.09.2003
Krajský přebor Jihočeského kraje
PC České Budějovice
Ledenice u Č.Budějovic
2
27.09.2003
Svatováclavský dukát
PC Sokol Lipník
Lipník u B. n. J.
2
27.09.2003
O ORLOVSKÝ KAHAN
TOP Orlová
Orlová
3
27.09.2003
O kvader uhla
TOP Orlová
Orlová
3
04.10.2003
Kolovská koule
PC Kolová
Kolová
2
04.10.2003
Kolovská koule "B"
PC Kolová
Kolová
2
11.10.2003
Polabský pohár
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
11.10.2003
MEVA CUP
Hej-Rup Roudnice
Roudnice
2
18.10.2003
Radio OLYMPIK - Lipnické selátko
PC Sokol Lipník
Lipník u B. n. J.
3
25.10.2003
O zlaté prasátko
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
25.10.2003
O stříbrné prasátko
SLOPE Brno
Brno - Slatina
3
01.11.2003
Škarda Cup
PC Kolová
Kolová
2
01.11.2003
Škarda Cup "B"
PC Kolová
Kolová
2
08.11.2003
Koule z Aurory
PCP Lipník
Lipník u B. n. J. - pe
3
08.11.2003
Boule z Čutory
PCP Lipník
Lipník u B. n. J. - pe
3
06.12.2003
Přimrzlé koule
CTP Ořech
Ořech
2
13.12.2003
Zemský pohár
SK VARAN
K.Vary - závodiště
0
20.12.2003
O rumové koule
PCP Lipník
Lipník u B. n. J. - pe
3
26.12.2003
Svatoštěpánské koule
PC Kolová
Kolová
2